Водолій Тигр — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Це самий ідеалістичний Тигр. Інтелектуальний Водолій чудово доповнює якості Тигра, і у такої людини часто вкладають багато надій. Його проблемою може стати довірливість і недостатня стабільність психіки. Водолії-Тигри захоплені сучасними технологіями і відкриттями. Водолій-це Тигр, як правило, чоловіки і жінки які має барвистий набір особистісних якостей. У них є незвичайна ексцентричність у поєднанні з допитливістю та імпульсивністю. Це веселі, незалежні і надійні люди. Ці люди завжди шукають схвалення інших людей. Вони люблять конкуренцію і ніколи не упустять шанс подолати проблеми.

Тигр-Водолій це люди сміливі і стійкий. Вони далекозорі і доброзичливі. Завжди приземляються на ноги в разі невдачі. Ці чоловіки і жінки легко знаходять для себе друзів, але віддають перевагу більш тісні відносини в яких їм трохи складніше. Справа в тому, що вони мають незалежний і енергійний характер. Тому вони не поспішають з рішеннями які можуть позбавити їх особистої свободи.

Сила волі і рішучість це переваги та недоліки цих людей. Їх емоційна сила і гнучкість все в плюс, але при це вони відчужені та ігнорують правила. Вони можуть бути непередбачуваними, що додає до їх природі безпосередність і любов до гучних розваг. В дружбі з цими людьми ніколи не нудно. Їх навички роблять з них прекрасних батьків.

Вважається, що якщо серед вашої компанії є Тигр, то він принесе вам удачу. Вони одні з найприємніших персонажів які випромінюють ауру творчого чарівності. Ці люди мають особливо тонкі навички переконливості. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони можуть зіткнутися з проблемами пов’язаними з їх власним марнославством і впевненістю.

Тигр водолій – це одинак, який не любить керівництва ні в якій формі, – йому однаково не подобається ні коритися комусь, ні підкоряти собі інших. Він незалежний і самостійний, вважає за краще все робити поодинці. Якщо його захоплює якась ідея, він здатний впровадити її в життя, навіть якщо сама по собі вона небезпечна. Зовні водолій тигр проявляється м’яко, спокійно і коректно, але не варто обманюватися – його вкрадливість поверхнева, а за нею стоїть мужність і цілеспрямованість.

Якщо хтось завдасть такого образу тигра, то повинен знати, що рано чи пізно за це заплатить – тигр водолій буде довго придивлятися до майбутньої жертви, вистежувати її і в підсумку нападе – несподівано і ефективно. Напад може виглядати інтелігентно, навіть лагідно – і жертва не встигне отямитись, як опиниться в скрутному становищі або безвихідній ситуації.

Тигр водолій завжди залишається загадкою, навіть при зовнішньої відкритості він зберігає свою внутрішню сутність недоторканності та недоступності для чужих поглядів. Його устремління завжди високі, він шукає натхнення в позахмарних сферах, але досить ледачий і досить розумний, щоб зрозуміти: на Землі їх навряд чи вдасться реалізувати. Тому спокійно бере те, що під рукою.

Такого водолія тигра (чоловіка, жінку), завжди можна дізнатися по загадковому, злегка туманним поглядом, який здатний майже загіпнотизувати співрозмовника. А м’який голос, вкрадчивые манери і своєрідне почуття гумору доповнюють картину і роблять його справжнім очаровашку. Але слід пам’ятати, що внутрішньо водолій тигр вкрай нестабільний, і не здатний до міцним відносинам, хоча сексуальної енергії у нього в надлишку.


Залишити відгук