Тигр Поєднання Китайської і Зодіакального Гороскопу

Тигр фрондер. Недисциплінований, у його запальний характер. Завжди повстає проти старшого по чину. Він з того матеріалу, з якого роблять революціонерів і вождів. До нещастя, як і всі начальники, не завжди заслуговує довіри, яку йому надають. Коли він кричить: «Вперед!» – і в справах, і в любові, а також на війні, людям слід подумати, перш ніж діяти, і навіть тримати його за фалди. Тигр може привести інших до катастрофи, смак до ризику у нього аж до нерозсудливості, до неусвідомлених дій.

Важко чинити опір його магнетизму. Природна влада дає йому перевагу. Він не любить підкорятися, але змушує слухати інших. Його поважають. Ніхто не насмілюється сказати йому правду. І навіть тоді, коли його намагаються вбити, його поважають і шанують. Якщо йому вдається подумати перш, ніж діяти, і прислухатися до поради бути обережним, він може досягти великого успіху. Борець за своєю натурою, різкий і запальний, він здатний пожертвувати собою заради справи. Наполегливий і впертий, сутяжний і дріб’язковий, він часто перебуває з ким-небудь в конфлікті. Егоїст в дрібницях, здатний на безкорисливість у великих справах. Вузьколобий, він не довіряє нікому.

Тигр завжди йде вперед, зневажає встановлену владу, ієрархію і консервативні уми. Парадоксально, але він може відступати перед прийняттям важливого рішення аж до того моменту, коли його приймати вже пізно. Тигр може бути воєначальником або керівником підприємства. Він може стати небезпечним злочинцем. Любить всі види діяльності, у яких є ризик. Те ж відноситься і до жінок-Тиграм, які завжди будуть першими оголошувати війну звичного в ім’я завоювання якогось права. Тигр ніколи прямо не цікавиться грошима, але зможе скласти собі стан.

Це людина незвичайної дії і виняткової долі, несподіваних ситуацій. Це воїн, чуттєвий, емоційний і здатний не глибокі роздуми, сильну любов. Але будучи дуже пристрасним, він рідко буває щасливий в коханні. У жінки-Тигра буде безліч пригод, які часто погано закінчуються.

Тигр може зв’язати своє життя з чесної Конем, Драконом, що принесе йому обережність, з Собакою, яка завжди буде поруч, щоб разом від відстоювати великі справи. Тигр повинен уникати дуже розумну Змію, яка його не зрозуміє, і дуже хитру для нього Мавпу. Втім, Тигр знаходиться в постійній небезпеці. В любові, дружбі і справах він не може довіряти Мавпі, недобросовісної та спритною, здатної обдурити його. Нічого не рекомендується йому робити з Биком, так як він сильніше Тигра і нападає на нього без зволікання, щоб знищити. Якщо в одному будинку Тигр і Бик, Тигр слід піти. Що стосується Кота(кролика), він ніколи не уживеться з Тигром.

Перша фаза життя Тигра буде спокійною і без труднощів. Друга – палка й бурхлива. Йому доведеться вирішувати проблеми всіх видів: фінансові, особистих відносин, подружні, сімейні ні від чого не буде врятований. Якщо ці проблеми не будуть повністю врегульовано, вони можуть перейти в третю фазу, яка однак, скінчиться тим, що принесе йому мир і спокій, якщо він живе до старості. Але все буде залежати від того, народився Тигр вночі або вдень. Народжений вночі, особливо близько опівночі, він буде позбавлений від пасток, і життя будуть менш бурхливою в протилежність Тигру, який народився після сходу сонця, особливо в полудень. Це буде пристрасним, різким і піддасться багатьом небезпекам. Тигр колись не повинен розраховувати на спокійне життя. Втім, він і не побажає її. Заповнена випадковостями, вона буде пристрасного, бурхливого. Смак до ризику штовхне його на постійну гру зі своєю долею.

Це людина і насильницьких смертей, і людина удачі. Для азіатських народів Тигр чудовий знак, що втілює міць і емблему людського життя. Тигр в будинку може позбавити від трьох нещасть: від злодіїв, від вогню, від хитрунів. Однак, якщо в будинку два Тигра, один з них повинен зникнути!

Є 12 можливих варіантів поєднань для східного знака зодіаку Тигр, по одному для кожного знака західного зодіаку.


Залишити відгук