Діва Змія — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

У такий Змії добре розвинені і інтуїція, і аналітичне мислення. Діва-Змія – натура витончена, стильна, часом надто «театральна»; може здаватися розважливою. Дуже серйозна і обережна в справах серцевих. Символ Змії в стародавній китайській астрології вважається розумним, кмітливим і впевненим знаком? володіє чарівним характером. Чоловіки і жінки Змія-Діва люди веселі, впевнені, універсальні, швидко і глибоко мислячі. Їх філософський погляд на світ надає їм навик інтуїтивного прозріння, вони терпимі і милосердні.

Діва-Змія в цілому оптимістична, може легко адаптуватися і оселитися в будь-якому місці. Зовні, здається, що вони все роблять не поспішаючи, тому все, що вони роблять, як правило, успішно. Ці люди трудолюбы, їм необхідно нагадувати про відпустку.Вони не бояться відповідальності, а чудова якість винахідливості допомагає досягти цілей. Все життя вони навчаються нових навичок і знань, шукають поживу для роздумів.

Цих людей буває важко вмовити на довгострокові особисті стосунки. Іноді їм здається, що просто не зможуть встигати і в особистому житті і на роботі. Досягнення своїх амбіцій дуже важливий пункт для них. Однак, коли вони закохуються, то всю турботу направляють на об’єкт любові, стають вдумливими, вірними і відданими партнерами.

Цих людей дуже добре стимулюють матеріальні блага, але вони не засліплені ними. Їх мета в житті — бути успішними в житті, але це не обов’язково фінансовий успіх. Ці люди мають вибірковий характер у виборі друзів і схильні цінувати тих, хто перебуває на тій же інтелектуальної хвилі що і вони. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони надмірний критичні до себе. Ця слабкість може викликати перепади настрою, тоді вони стають гострі на язик і можуть почати маніпулювати людьми.

Змія під знаком зодіаку діва – одна з найкрасивіших по манерах і зовнішньому вигляду представників цього року китайського гороскопу. Використовуючи даний їй понад дар, діва, змія для кожного знаходить чарівне слово і частоту вібрацій, вміло резонуючи ними з обранцем. Діва змія – це допитливий педантичний людина, що віддає перевагу грунтовність і пунктуальність всьому іншому. Вирішуючи будь-які проблеми, воліє все ретельно розрахувати, щоб потім бити без промаху.

Одна з неафішованих рис змії діви – її надзвичайна проникливість. Вона здатна бачити підґрунтя будь-якого явища. Обманювати її не рекомендується. Навіть якщо обман пройде, це буде лише видимість. Насправді ж діва змія або зробить вигляд, що ні про що не здогадується, або, якщо чогось не знає, то впізнає потім. Здається, що здогадки цього «віщуна» в образі змії діви даються легко, насправді ж, вони – плід довгих роздумів. Перебирати в розумі, аналізувати і зіставляти факти – найулюбленіше з її захоплень, якими вона із задоволенням займається з ранку до ночі.

Змія діва чоловік не любить міняти партнерів, як ділових, так і в особистому житті. Небезпеки для оточуючих діва змія не представляє. Винятком є лише дві ситуації – коли хтось намагається притиснути їй хвіст» або коли вона починає мстити. Злопам’ятність – не остання властивість жінки змії діви – затамувавши образу, вона пам’ятає про неї все життя.


Залишити відгук