Телець Змія — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Телець дає Змії працьовитість. Така Змія відрізняється незвичайною вірністю, але все так само чарівна. Може виглядати декаденткой, але при цьому цілком від світу цього, смышлена і практична. У давній китайській астрології Змія вважається символом мудрості, інтуїції і елегантності. Так чоловіки і жінки Телець-Змія є надійними і гнучкими. Вони дуже сприйнятливі до потреб і потреб інших людей. Вони мають сильне сприйняття та величезний запас терпіння. Це, як правило, добрі, відкриті і уважні особистості.

Змія-Телець працьовиті, завдання, які вони беруть на себе виконуються на відмінно. Вони дуже сумлінні та гостинні. Їх інтерес до нових ідей робить їх цікаві співрозмовниками. Такі люди воліють мати кілька дуже близьких людей, ніж безліч випадкових знайомих. Такі люди досить допитливі і люблять вчитися, тому вільний час вони проводять в поліпшенні своїх знань і навичок. З них можуть вийти гарні вчителі або менеджери. Вони отримують задоволення при обміні інформацією або коли пояснюють що-небудь. Не рідко у таких людей проявляється любов до садівництва, домашнім тваринам.

В особистих стосунках вони дуже уважні. Прекрасно розуміють мову тіла і завжди бачать настрій партнера. Вони можуть бути напрочуд теплими і ласкавими, знають, що сказати що б полегшити атмосферу. Їм потрібен партнер, який зможе підвищувати їх впевненість в собі, особливо коли це їм дійсно треба. Слабкою рисою характеру таких людей у тому, що вони зосереджуються на своїй невпевненості. Іноді їх буквально заповнює сумнівами, в такі моменти їм потрібно трохи впевненості від сім’ї, друзів або від партнера.

Одна з особливих властивостей змії знака зодіаку телець – уміння поєднати красу з постійністю. Дуже рідкісне якість, так як всі ми знаємо: «серце красуні схильне…» відомо до чого. Тут протилежний варіант, що володіє до того ж блискучими діловими якостями. Взагалі, телець змія – це дуже дивний тип. Вміння робити довготривалі прогнози поєднується в ньому не тільки з завзяттям, але й з чіпкістю. Коли треба рухати ліктями, змія телець не тушуется. Легко забуває невдачі, намагаючись або скорегувати дії, або переключитися на нові, радикально інші справи. При цьому навряд чи авантюристка – синиця в руках їй ближче, ніж журавель в небі.

З партнерами і грошима жінка змія телець рачительна, надаючи тим і іншим максимальні знаки уваги. Вона рідко схильна фобій, не вважаючи за потрібне йти на поводу у обставин і почуттів. Змія телець чоловік воліє самостійно формувати події. Бездушними, тим не менш, їх не назвати. Вони розуміють мистецтво, емоції і красу, приймаючи їх такими, які вони є.

Вторгатися в чужу творчість телець змія не любить, а якщо робить це, то тільки вимушено і з перемінним успіхом. Зате ці люди прекрасно орієнтуються у кон’юнктурі художніх починань, що робить їх вкрай успішними в даній області. Жінка змія телець ідеальна в якості дружини шукає слави художника. Можливий і зворотний варіант для чоловіка тельця змії.


Залишити відгук