Скорпіон Змія — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Скорпіон-Змія любить змагатися, навіть коли це зовсім недоречно. Сама скритна і непояснена з усіх Змій, і найстрашніша в гніві. Чоловіки і жінки в поєднанні Скорпіон-Змія це люди з потужним характером, швидким і глибоким мисленням, шармом, але і з маленьким лукавством. Ці люди дуже самостійні, знаходяться трохи осторонь від інших людей.

Зовні Змія-Скорпіон як правило, впевнений і спокійний чоловік, але в сутності часом їм не вистачає впевненості в собі. Вони володіють гострим і активним розумом який здатний планувати на перед і швидко приймати рішення. Якщо ви запитаєте у них що-небудь, то завжди отримаєте швидку відповідь. Вони мають добрі навички комунікації і ретельно вибирають слова. Вони сприйнятливі до почуттів інших людей, але не відомі своїм співчуттям або терпінням. Вони дають своїм друзям чесні і корисні поради, але часом вони не дуже тактовні.

Ці люди привабливі, але не потребують великої компанії друзів і спілкуються тільки з декількома дуже близькими товаришами протягом усього життя. Вони активні і завжди будуть насолоджуватися фізичною активністю, воліють спорт на вулиці. Вони амбітні, але не занадто, можуть бути щедрими зі своїми грошима і часом для тих, кого вони люблять. Вони мають сучасний світогляд і дуже позитивні. Часом вони можуть бути засмучені дрібницями. Вони люблять тримати свої особисті почуття в таємниці, і розкривають їх тільки коли це абсолютно необхідно. В особистих стосунках це може викликати деякі труднощі з ними, але здебільшого вони дуже любяще, однак висловлювати свої внутрішні емоції їм складно.

Крім здатності розкриватися перед оточуючими, ще однієї невеликої слабкістю в особистості цих людей буде те, що вони завжди хочуть сказати останнє слово в обговоренні. Це може дратувати, але це у них не навмисно. Може викликати диспути. У порівнянні з іншими представниками цього року китайського гороскопу, змію скорпіона відрізняє особлива логіка поведінки. Вона не зовсім зрозуміла оточуючим і як би подвійна. Здатність до агресії і підступності скорпіон змія поєднує з тягою до спокою, господарності і затишку. Тут, втім, позначається вміння впливати на оточуючих.

Щоб не втратити свого впливу, змія скорпіон, будучи по натурі одинаком, воліє все ж не жити одна. Вона часто буває закритою, а якщо і відкриває свої задуми, то переслідуючи цим відомі лише їй однієї мети. Внутрішнє життя скорпіона змії набагато більше того, що показується зовні. Вона любить використовувати інших у своїх цілях. Справедливості заради треба сказати, що це відбувається не без відповіді, вона готова також надавати послуги іншим.

Як кожному представнику цього року, змії за знаком зодіаку скорпіон властива проникливість. Спроби обдурити скорпіона змію завжди чреваті. Ця ж змія відрізняється ще й підозрілістю і здатна прийняти за обман навіть те, що ним не є.

Змії, скорпіони чоловіки, як не дивно, відрізняються допитливістю, яка не дуже поєднується з усім іншим. Виражається вона в підвищеному інтересі до навчання, науки і різного роду вченим ступеням. У зіткненні думок скорпіон змія схильний переходити кордони і часто впадає в лють. Сексуальність змії скорпіона, особливо жінки, досить висока, але часом нагадує синусоїду.


Залишити відгук