Стрілець Змія — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Сама морально витримана, соціально відповідальна, відкрита для спілкування і щедра з усіх Змій. Менше інших Змій турбується про свою зовнішність. Не любить напружуватися. Обожнює різноманітність у всьому. Люди знаходяться під впливам китайського символу Змії вважаються проникливими і розуміють будь-якої людини. У комбінації коли чоловік і жінка Стрілець-Змія це люди розумні, харизматичні й уважні до інших. У них є природна цікавість і бажання завжди знаходиться в пошуках чогось або когось цікавого.

Змія-Стрілець це особистості, які мають безліч різних інтересів і завжди чимось зайняті. Вони вміють чудово розподіляти свій час між обов’язками і відпочинком. Вони прекрасно і ефективно організовані, воліють роботу, де зможуть застосувати свої навички з користю. У них є справжня любов до знань і прекрасні навички ділиться ними з іншими людьми. Ці люди майже завжди першими зав’язують розмову.

Вони вміють знаходити блискучі бізнес-можливості та інші способи заробітку грошей. Вони винахідливі і заповзятливі, але при цьому не жадібні. Ці люди хороші фінансисти і грамотно розпоряджаються своїми грошима. Вони готові працювати набагато важче якщо це обіцяє їм додаткові можливості в їх житті. Вдома вони люблять знаходиться в оточенні речей, які роблять життя легше.

Багато хто з цих людей не дуже уважні до своїх серйозних і довгострокових відносин, особливо поки молоді. Ці чоловіки і жінки цілеспрямовано не шукають свою любов вірячи в доленосність зустрічей. В особистих стосунках ці люди будуть дуже віддані. Вони не дуже демонстративні у любові, але вони завжди ставляться з повагою, цінують, і дуже сильно люблять. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони мають схильність скаржитися занадто багато, це може дратувати. Їх скарги часто не обмежуються однією областю.

Змія стрілець здатна до рішучих дій проти неї непросто знайти захист. Всі її рішення та вчинки несподівані, їх дуже складно передбачити. Натура стрільця змії різнобічно обдарована м суперечлива – їй важко часом зрозуміти навіть саму себе. Схильна до емоційних перепадів, тому перебуває в стані душевного злету, то в депресії. Рідко буває спокійною і врівноваженою. Змія стрілець може боляче вкусити навіть по самому незначному приводу, оскільки легко виходить з себе.

У змії стрільця чоловіки дослідницький інтерес до життя і людей, і він задовольняє його в повній мірі. Якщо щось або хтось перестає його цікавити, він просто викреслює цей образ зі свого життя, не звертаючи уваги на те, що думає з цього приводу інша людина.

Стрілець змія любить спостерігати, вивчати ситуацію, звички і особливості людей, будувати прогнози і знаходити зручний час для своїх дій. Часто її спостереження приводять до створення власної системи цінностей і моральних координат, відмінної від звичних. За ним і живе жінка змія стрілець. Але їй важливо визнання своїх заслуг – часто кар’єра робиться з честолюбних міркувань.

Стрільцям зміям необхідні увагу, повагу і захоплення, і якщо вони не отримає їх в якомусь місці, то прагнуть знайти інше, більш відповідне для цих цілей. Тому ці люди часто міняють сфери діяльності, місця роботи і проживання. Вони обожнюють подорожувати і можуть навіть вибрати роботу, пов’язану з частими переїздами. В особистих стосунках змія знака зодіаку стрілець також не відрізняється постійністю і тягою до створення сім’ї – ці люди вступають у шлюб тільки у виняткових випадках.


Залишити відгук