Риби Змія — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Риби-Змія здається холодною і самопоглощенной. Насправді вона добра і трохи боягуз. Така Змія – ідеалістка-мрійниця, яка часто потрапляє під владу ілюзій. Поєднання коли чоловік або жінка Змія-Риби це створює дуже проникливих людей. Це товариські і менш боязкі люди ніж більшість типових Риб. Вони хороші комунікатори й дружні.

Риби-Змія це люди дбайливі і жалісливі. Вони вміють справляти враження на кожного, кого зустрічають в цьому житті. Це, як правило, витончені і стильні у своєму образі люди, відкриті і чесні. Вони легко регулюють свою поведінку в залежності від ситуації тому легко знаходять спільну мову з більшістю оточуючих людей.

Вони мають високі життєві амбіції тому будуть працювати надзвичайно сильно що б домогтися просування по кар’єрних сходах. Це розумні люди, які бачать можливості раніше інших людей. Вони не жадібні, шукають партнера, який буде допомагати їм підтримувати свої амбіції і допоможе розслабитися у вільний час.

Ці люди мають незрозумілий успіх який переслідує їх у всіх відносинах. Вони не люблять невдачу і завжди роблять багато спроб поки не закінчаться всі можливості. Це чоловіки і жінки дуже приємні і уважні товариші, які завжди ставлять у главу кута сім’ю. Вони цінують стабільність в довгострокових відносинах і виявляють велику обережність у прийнятті рішень, що стосуються особистого життя, вони по-справжньому віддані своєму партнеру. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони трохи схильні до собственничеству. Якщо вони щось придбали, то дуже неохоче діляться цим. Вони ненавидять витрачати час на порожні обіцянки і можу виходити з себе якщо руйнуються обіцянки.

Зовні змія знака зодіаку риби заворожує – м’якість і плавність рухів, неквапливий ллється голос, виразний погляд. Вона виглядає делікатною і тактовної, але це той самий тихий вир, в якому невідомо хто водиться. Глибину її натури виміряти не вдасться, та й сама вона навряд чи допливали до самого дна своїх відчуттів і переживань.

Почуття риби змії завжди глибокі і сильні, але зворотна сторона цього – підвищена ранимість. Якщо вона запідозрить хоч у найменшому бажанні завдати образу або посміятися над нею – потенційного кривдника пощади не буде. Змія риба перетвориться у найлютішого ворога і буде переслідувати жертву, доки повністю не задовольнить спрагу помсти.

Оскільки інтуїція риби змії висока, а енергетичний потенціал величезний, вона може практикувати різні види магії, і досить успішно. І краще, якщо вона не буде переслідувати при цьому корисливих цілей, оскільки її здібності можуть обернутися злом для неї самої і знищити в ній ту силу, якою наділила її природа.

Змії риби – чоловіки і жінки – чудові консультанти, їх поради завжди точні і ясні, вони не роблять туманних натяків і розпливчастих передбачень і дуже рідко помиляються. Але і в цьому випадку ці люди здатні виявити свою помилку на ранній стадії і переграти ситуацію заново. Особисті відносини з рибою змією приваблюють людей, особливо тих, кому потрібна глибина і сила почуттів. Але розташувати до себе рибу змію, будь то жінка або чоловік, вдається одиницям.


Залишити відгук