Ваги Змія — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Ідеалістичні Ваги і мудра Змія – магнетичний поєднання. Ваги-Змія ввічлива, дипломатична, наділена смаком, симпатична на вигляд безтурботна, але стережіться її роздратувати! Змія в китайській астрології вважається символом обережності, спокою, серйозності і одночасно дотепності. Чоловіки і жінки Терези-Змія це люди дійсно глибоко мислячі, чутливі з високим сприйняттям і інтелектом.

Змія-Ваги має оптимістичний погляд на життя. Вони не сором’язливі, але можуть трохи губитися коли відчувають тиск. Ці люди не схильні до частих перепадів настрою і не дмуться. Вони не вибагливі у виборі професії, майже будь-яка робота здатна зробити їх щасливими. Поєднання витонченості і дотепності робить їх прекрасними працівниками.

Ці люди часто відчувають почуття гордості за свої виступи, однак деяка гордість може бути трохи марною. Що б правильно оцінити цих людей недостатньо першого враження. Тільки коли ви поговоріть з ними деякий час, ви зрозумієте наскільки вони інтригуюче.

В особистих стосунках з ними потрібно тривалий процес. Вони будуть залучати вашу увагу з їх привабливим виглядом і чарівним інтелектом. В цих людях є рівний баланс між серйозністю і дурачеством. Цей баланс робить з них гнучких і уважних партнерів. Додайте до всього люблячу і романтичну натуру і у вас є один із самих гарних партнерів. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони схильні говорити так звану білу брехня, тобто брехня в порятунок, вони, можна сказати перебільшують речі. Однак це не буде справжній обман або намір зробити боляче.

Головне якість змії, що народилися під знаком зодіаку терези, – вміння точно і чітко будувати далекосяжні плани. Вона рідко їх афішує, ваги змія воліє досягати успіху, не розкриваючи оточуючим сфери своїх інтересів. Через це складається враження, що успіх до таких людей приходить як би раптово, в результаті різкого і значного кидка. Насправді це далеко не так.

Вибравши об’єкт, змія ваги довго його вивчає і, якщо мова йде про людину, гіпнотизує, готуючись до проведення маневру. У цьому їй допомагають товариськість і даний природою смак. З допомогою цих якостей, а також уміння мислити нешаблонно (що надає їй загадковості), ваги змія вміє поставити себе в колективі. Її навички ідеальні для підпорядкування собі інших.

У спілкуванні ваг змії, як правило, все відбувається по збудованим лекалами. Перешкод і заважають досягненню цілей принципів у чоловіка змії ваги не існує. Ці люди незалежні і всі воліють вирішувати самостійно. Партнерство з вагами змією можливо лише при повному підпорядкуванні, навіть якщо воно не проявляється зовні. Те ж саме відбувається і в особистому житті. Людина, який зв’яжеться зі змією вагами – жінкою чи чоловіком – повинен забути про свободу і право вибору.


Залишити відгук