Лев Змія — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Два Вогняних знака породжують енергійну і врівноважену особистість. Лев робить Змію більш щирою і відкритою. Леви-Змії люблять пригоди і змагання, можуть вважати себе еталоном праведності. Чоловіки і жінки, які народилися в поєднанні Лев-Змія є одними з найбільш щирих Львів. Це, як правило спокійні і безтурботні люди з прекрасним балансом чесності, чарівності і щирості. Це люди дбайливі і багато що прощають, проте і у них є межі терпіння.

З-за їх відвертості люди легко розлучаються з ними, особливо ті хто не оцінили їх чесність. Ці люди підійдуть всім, хто відкрито, вони не можуть зрозуміти людей які тримають все при собі. Вони не бояться показати свої емоції і відразу помічають якщо хтось нещасний. Ці люди люблять відчувати себе корисними і підтримувати друзів.

Змія-Лев шукає партнера з якими вони можуть стати кращими друзями. Вони не люблять сперечатися і, як правило, намагаються уникнути спору будь-якою ціною. Вони завжди спокійно обговорюють питання і приходять до мирних висновків, не люблячи витрачати час на суперечку, хто правий, а хто винен. Ці люди досить самодостатні і здається їм не потрібна компанія людей. Вони цінують спілкування та безпека особистих відносин, але можуть бути настільки ж щасливі і поодинці. Ці чоловіки і жінки дуже обожнюють купівлю нової одягу, а також носити речі з останнього стилю.

Їх риси щирості і щедрості не роблять з них хороших вкладників, часом вони ведуть себе досить легковажно з грошима. Вдома вони воліють декор з незвичайним смаком, намагаються створити кімнати які допоможуть розслабитися. В свій будинок вони запрошують тільки людей яким повністю довіряють, оскільки вони дуже люблять своє особисте життя. Час від часу вони хочуть мати можливість закриватися від світу на деякий час, особливо після робочого дня.

Слабкість в особистості таких людей настільки мала, що ледве про неї згадувати, але вона є, так вони можуть надто турбуватися про інших і робити занадто багато для їх же блага. Зовні це може здаватися тим, що вони беруть на себе занадто багато. Краще рішення в зміни поведінки цих людей це просто давати кілька добрих слів підтримки та дружні обійми. Лев змія – благородний, спокійний і навіть повільний власник. Царствена особа, як звикла наказувати, так і ревно оберігати своє оточення і сферу власних інтересів.

Даючи відсіч або нападаючи, змія лев робить це відкрито, але найчастіше лише для демонстрації своєї сили. Добивати ворога не входить в сферу її задоволень. Знак зодіаку лев і рік змії – це поєднання цілісності натури і безлічі протиріч. Товариськість і комунікабельність можуть зіпсуватися надлишком самолюбства.

Лев змія примхливий, ревнивий і егоїстичний, але ніколи цього не проявляє, навіть якщо мова йде не про конфлікт і його чиїх-небудь інтересів. Контактність і навіть душевність змії лева не надто комфортно вживаються з несподіваними проявами холодності і байдужості. Все залежить від того, наскільки потрібен цієї змії даний людина. Подібного роду колізії часто позначаються на долі лева змії.

Життя змії лева, як жінки, так і чоловіки, часом рясніє несподіванками самого різного толку. І не завжди це вибір самої людини, швидше непряма і накопичена реакція на нього навколишній дійсності. Льву змії потрібна не просто сім’я, а свита – розуміє і підтримує у всьому. Говорити про те, хороший чи лев змія виконавець і підлеглий, нікому не приходить в голову, як і заперечувати його сексуальність – вона просто є, і ніхто не в праві в цьому сумніватися.


Залишити відгук