Близнюки Змія — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Швидкі розумом Близнюки і глибока Змія, поєднуючись, дають змогу вражати всіх красномовством і ерудованістю в будь-яких інтелектуальних питаннях. Але остерігайтеся, визнавши себе надто розумним, не помітити очевидних істин. Люди, народжені під китайським знаком Змії як правило неймовірно привабливі особистості. Чоловіки і жінки Близнюки-Змія мають переконливою промовою і прекрасним почуттям гумору. У цих людей є вроджений талант до переконання і шарму. Змія-Близнюки завжди багато очікує від відносини і вважає бесіду з партнером дуже важливим заняттям.

Вони дуже відкриті люди і не можуть протистояти не розповівши вам все, що сталося з ними в свій час. Часом це може дратувати, але якщо вони не починають тривалий монолог, це означає, що вони щось задумали. У цих людей прекрасно розвинені навички посередництва, які будуть допомагати їм протягом усього життя.

Таким людям подобається працювати важко, наприклад будівництво буде прекрасним вибором для них. Це активні люди, які люблять спортивні та конкурентно-здатні заняття, особливо роботу на свіжому повітрі. Вони люблять гроші і враження яке може виробляти багатство, однак вони не поклоняються йому, вони можуть бути щасливі як з ним так і без нього.

Якщо вони в чомусь потребують то завжди готові докласти чималі зусилля, що б досягти своїх цілей. Ці чарівні особистості мають постійно гарний настрій. Слабкість в особистості таких людей у тому, що вони абсолютно не переносять критику будь-якого роду і завжди негативно реагують на неї. Вони дуже не люблять коли їх відволікають, особливо коли вони намагаються зосередитися.

Змія знака зодіаку близнюки мобільніше інших, схильних до роздуму і розрахунку. Це їй теж притаманне, але швидше як додатковий атрибут. Швидкість вчинків змії близнюка поєднується з її внутрішньою енергією, що знаходиться на межі реального й містичного. Вміння зачаровувати кожної з цих сторін велике.

При уявній швидкості поведінка близнюка змії рідко буває спонтанним. Звичка не діяти собі на шкоду в такого роду людей переважає над першою реакцією. Вони намагаються все продумати, не виявляючи завчасно своїх задумів. Зате далі діють рішуче й безповоротно.

У конфліктах і чоловіки, і жінки змії близнюки вміють постояти за себе, але і самі нападають лише в крайніх випадках. У будь-якій, навіть найскладнішій системі координат, змії близнюки не втрачають орієнтацію і здатні моментально відреагувати на будь-які зміни. Ця здатність робить таких людей чарівними співрозмовниками і партнерами, що особливо сильно позначається в інтимній і діловій сфері близнюка змії.


Залишити відгук