Козеріг Змія — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Рішучий Козеріг і амбітна Змія створюють дуже материалистичную і стурбовану статусом особистість. Козеріг-Змія – хороша мисливиця і годувальниця сім’ї. Стриманіша, ніж інші Змії. Повинна вчитися розслаблятися. У китайській астрології символ Змії вважає інтелектуалом, людиною розважливою і винахідливим. Ці люди відомі також своєю чарівністю. У поєднанні коли чоловік або жінка Козеріг-Змія це люди рішучі у своїх намірах. Вони мають чудові манери і завжди думають перш ніж щось сказати.

Змія-Козеріг має рішучістю і наполегливістю прагнуть догодити іншим людям. Вони інтелектуальні та інноваційний, рідко хваляться своїми досягненнями, не егоїстичні. Їм потрібна робота в якій вони можуть розкрити свій інтелект і цілеспрямованість. Ці люди точні в своїх діях і думках. Вміють мотивувати на роботу інших людей. Їх розумові здатність дозволяють їм легко навчатися і отримувати знання. У них є любов до знань, вони і самі твердо вірять у важливість освіти. Їх будинки, як правило, заставлені книгами, вони завзяті читачі, цінують хорошу фантастику. Ці люди, як правило, мають власну компанію. Часом вони обожнюють тишу, що б зосередитися або повністю розслабитися.

В особистих стосунках з цими людьми легко ужитися, особливо якщо вони отримують місце, де зможуть провести час на самоті. Вони воліють організовану обстановку. Собі в партнери вони шукають людину, яка буде відповідати їх інтелектуальному рівню, але не перевищувати його. Їм потрібна людина яка не хазяйнував б, а вмів стимулювати їх інтелектуально. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони можуть бути нерішучими. Навіть в абсолютно нормальних ситуаціях вони можуть почати коливатися.

Змія знака зодіаку козеріг воліє вести відокремлений спосіб життя. Вона дуже наглядова, має схильність до аналізу і синтезу, добре володіє методом дедукції і може стати генієм приватного розшуку подібно Шерлоку Холмсу, якщо захопиться цим заняттям всерйоз. Козеріг змія не любить колективної праці, творчості і відпочинку, віддаючи перевагу тишу і спокій. Улюбленим її заняттям є створення різних теорій на базі спостереження за людьми і подіями. І не тільки завдяки хорошій пам’яті, але й розвинутої інтуїції, їй часто вдається на основі малого обсягу даних зробити приголомшливе у своїй стрункості і логічності побудова.

Змія козеріг чоловік може досягти успіху в політиці – йому немає рівних у мистецтві створення витончених політичних платформ. Змія козеріг жінка може піти з головою в мистецтво – але неодмінно елітарне і високоінтелектуальне. Ці люди можуть стати вченими-аналітиками або консультантами з будь-яких питань – головне, щоб те, чим вони займаються, їх інтригувало й цікавило і щоб соратники і колеги були близькі їм за якимось категорій. А вже в друзі обирають тільки тих, хто здатний зрозуміти складний і абстрактний світ, в якому живе козеріг змія.

Сексуальна енергетика і чоловіків, і жінок змій козерогів дуже висока, але вони мало кого підпускають до себе. Внаслідок цього даний знак надзвичайно розбірливий у виборі партнерів і не сприймає випадкових зв’язків. Козероги змії здатні на глибокі почуття і щиру любов.


Залишити відгук