Рак Змія — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Раки схильні до депресій, але Змія пом’якшує цю межу. Раки-Змії визнають свої слабкості і не потурають їм. Темпераментні і благонамеренны. У поєднанні Рак-Змія з сором’язливою і боязкою особистості Раку виходять чарівні люди які мають свій власний оригінальний стиль і впевненість у собі. Ці люди емоційно привабливі.

Будь-які знайомі людей цього поєднання незабаром будуть загіпнотизовані їх чарівністю і веселою вдачею. Здається, що вони можуть легко брати на себе відповідальність вже з раннього віку, і, як правило, створюють сім’ю за довго до того як це зробити їх друзі. Вони обожнюють уваги і ласки при кожній можливості. Їх дар комунікабельності ідеальний для залучення і утримання уваги. Ці люди можуть бути маніпуляторами, але їх наміри не погані. Особисті відносини з такими людьми будуть дуже веселими, але слід мати на увазі, що вони люблять фліртувати, як правило це відбувається, коли вони відчувають себе незахищеними.

Ці люди експерти у передачі думок і почуттів. Часом їм потрібен час, щоб побути одному і відпочити. Це люди не дуже енергійні і схвильовані, але іноді відчувають бажання взяти тайм-аут для того що б подумати. Якщо ви порушите їх спокій то отримаєте по заслугах. Ці рідкісні спалахи будуть відбуватися кожен раз, коли вони хочуть самотності чи хтось намагається їх обдурити. В особистості цих людей є невелика слабкість, вони терпіти не можуть рад від інших людей. Хоча вони розуміють, що люди роблять це з чистим серцем бажаючи допомогти, вони самі знаю чого хочуть. Вони вперто ігнорують всі поради.

Змія, народжена під знаком зодіаку рак, справляє враження одинаки. Вона віддає перевагу усамітнення, власний будинок і справи. Нечасто побачиш, щоб вона проявляла ініціативу. Її позиція – відхід і ніби очікування. Найчастіше так і є – в поєднанні з раком змія більше думає про стабільність і безпеку, ніж про ризикованою та насиченою пригодами життя. Серйозний попутник – ось що потрібно більше всього раку змії. При його появі вона готова на багато чого, в тому числі на активність і навіть сміливість.

Змія рак, незалежно від того, чоловік це чи жінка, важко переносить невдачі і тому боїться їх. Швидким стрибків вона воліє повільне зростання і поступове освоєння справи. Боязнь ризикувати тим не менш не призводить до невпевненості в собі і комплексам. Рак змія не схильний мріяти і воліє бути впевненим хоч в якомусь, але результаті.

Змія рак вибирає собі відповідне оточення – з людей серйозних і грунтовних, пленяя їх, якщо треба, тим,що дає їй зміїна природа. Зблизившись з ким-то, записує у свою власність і від себе не відпускає. При цьому те, що з цього приводу думає сама людина, значення не має. Думати намагаються, втім, небагато. А для придушення цих думок рак змія володіє майже гіпнотичним даром і найвищою сексуальністю.


Залишити відгук