Овен Змія — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Два Вогняних знака, поєднуючись, утворюють сильну Змію – цього пітона. Овен-Змія талановита, розумна, більш імпульсивно і менш стримана, ніж інші Змії. Мудрість і чарівність ось дві основні риси характеру які описує китайська астрологія щодо Змії. Вони визнавали її спокійною і глибокодумною. Так чоловіки і жінки Змії в поєднанні з зодіаком Овна дивляться на речі ще глибше. Ці люди дуже уважні і схильні слухати інших з великим терпінням і увагою.

Такі чоловіки і жінки зазвичай мають спокійний і раціональний характер, і часто виглядають старше своїх років. Це відбувається з-за їх дорослого сприйняття світу та інших людей. По суті всі люди потребують партнері який буде сприйнятливий в їх потребах і краще особистості Овна-Змії ви не знайдете. Вони дуже чутливі, дбайливі, сповнені поваги і безкорисливі. Ці чоловіки і жінки можуть бути як мрійливими філософами так і досить практичними особистостями.

У цих людей, як правило, проявляється інтерес до моди, і вони не так егоїстичні як інші Овни. Вдома вони воліють поєднувати комфорт з практичністю. Їх високий інтелект як правило приводить їх в професію, де це потрібно в першу чергу. Як правило вони фінансово успішні люди, але з-за своєї мудрості трохи скупі на гроші. Для розваг вони люблять збирати своїх друзів в одному місці, але й так само отримують задоволення за вечірнім фільмом або книгою. Їх друзям і партнерам слід частіше нагадувати їм робити перерви, коли вони заробляються дуже довго.

Деякий недолік цього поєднання в тому, що вони мають схильність втрачати лік часу. Їх раціональна частина змушує досліджувати речі в деталях, і сумнівається в точності, вони будуть час від часу страждати від нерішучості. Коли вони знаходяться глибоко в думках або сильно зосереджуються, вони остаточно втрачають відчуття часу.

Змія овен некваплива у своїх діях. Стрімкість не її девіз, вона воліє такі якості, як статечність, вдумливість, глибину. Якщо овен змія починає суперечку з ким-небудь, то робить це не емоційно, а керуючись здоровим глуздом, воліючи розум і логіку кавалерійським наскокам.

Інтригує змія овен рідко, хоча має для цього всіма необхідними якостями. Поступати таким чином їй не дозволяють природна мудрість і обережність. Природно, змія овен – чоловік або жінка – скоріше консерватор, ніж ліберал-демократ, але від політики, найчастіше, зовсім усунена. Як і від іншої метушні – достатньо розумна, щоб не приймати занадто близько не стосуються її елементи світобудови.


Залишити відгук