Водолій Змія — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Два інтуїтивних знака. Водолій-Змія – це людина езотеричний, візіонер, діяльний ідеаліст, індивідуаліст. Може здаватися ексцентричним, але легко заводить друзів. Змія в китайській астрології вважається символом добра і достатку, їх присутність в будинку означає достатню кількість продовольства. Поєднання коли чоловік або жінка Змія-Водолій це люди які мають надприродну удачу в отриманні фінансових коштів. Вони мають особливо присвійну природу.

Водолій-Змія чудово мотивовані люди з великою кількістю енергії. Вони вміють добре висловлювати свою любов і відданість тим про кого вони піклуються. Ці люди вміють обробляти велику кількість інформації, що допомагає їм у досягненні успіху. Якщо вони обіцяють щось зробити можете бути впевнені, що вони це зроблять. Дуже високо цінують дружбу і відповідальні в ній. Це ідеальні люди для бізнесу.

Ці чоловіки і жінки мають яскраве і веселе відношення до повсякденного життя і рідко впадають в депресію. Їх позитивні особистості можуть легко позбавлятися від негативу, для цього у них є спеціальний навик. Вони бажають навчити своїх знайомих дивитися на світ позитивно як і вони самі.

В особистих відносинах ці люди самі перші намагаються викликати інтерес партнерів. Уміють чарувати і зацікавлювати. Вони вимагає багато уваги і можуть дуже легко почати ревнувати. Що б побудувати з ними хорошу основу потрібна впевненість і розуміння. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони можуть бути надмірно імпульсивними, власниками, часом роблять не думаючи. З досвідом вони навчаться контролювати свою імпульсивну природу.

Змія знака зодіаку водолій не може знайти внутрішнього рівноваги – її бажання мінливі, як погода у вітряний день.Вона турбується за масою різних приводів, приймаючи дрібні проблеми за серйозні прорахунки, і може впадати в зневіру. Водолію змії часто не вистачає сили волі, щоб доводити почате до кінця, а тому вона хапає те, що саме припливає в руки. Якщо б вона розвивала свої здібності до концентрації, досягла б значно більших успіхів.

Оскільки водолій змія – обдарована натура, а в деяких областях навіть талановита, вона вміло використовує навички спілкування і чудово проявляє себе в організації прес-конференцій, вернісажів, вечірок, раутів будь-якого рівня. Змія водолій жінка вміє підлаштуватися під ситуацію і вчасно змінити тактику завдяки інтуїтивної здатності вгадувати чужі думки, бажання і настрою. Чоловік змія водолій дуже динамічний, справляє враження відкритого людини, досить життєрадісного і здатного оцінити тонкий гумор. Однак йому заважає постійне напруження, яке накопичується всередині і смикає його з боку в бік.Взаємовідносини водолія змії з протилежною статтю складаються досить складно через їх мінливості. Вони дуже рідко відрізняються стійкістю і стабільністю.


Залишити відгук