Діва Півень — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Ці Півні особливо пунктуальні; вони перфекціоністи, люблять сперечатися і критикувати – причому завжди по справі! Внутрішньо ж вони часто відчувають невпевненість у собі і у всьому сумніваються. У китайській астрології Півень вважається яскравою, переконливою і різноманітною особистістю. Чоловіки і жінки Діва-Півень це люди мають барвисту суміш характеристик які роблять з них симпатичних персонажів. Вони надзвичайно спостережливі, дуже привабливі і проникливі. Це люди уважні до емоцій і почуттів інших людей, добре ладнають з усіма, з них вийдуть прекрасні політики, організатори та мотиватори.

Півень-Діва як губка вбирає будь-яку інформацію. Вони легко засвоюють знання і тому часто добре вчитися. Їх любов до навчання допомагає їм не застрягти, коли треба щось сказати. Їм не подобається тиша, з-за неї вони відчувають себе самотньо. Вони можуть дратувати своєю постійною скоромовкою, але їх яскравий і цікавий темперамент компенсує цю балакучість.

Чесність — одна з найсильніших сторін цих чоловіків і жінок. Вони заслуговують довіри, цінують чесний підхід у відносини і партнерів, які не бояться показати свої почуття. Вони є демонстративні, романтичні та легкі в спілкуванні, як споріднені душі, але часом можуть проявляти ревнощі.

Він вміють говорити багато, але при цьому вони хороші слухачі, і можуть бути фантастичними друзями. Їх звичка збору і запам’ятовування інформації дуже корисна в дружніх відносинах. Вони отримують справжнє задоволення від допомоги людям передаючи свій масив отриманих знань.

Слабкість в особистості таких людей у тому, що ці люди все всім прагнуть досягти досконалості і надзвичайно сильно страждають від розчарувань. Відмова це не те слово яке вони хочуть чути і будуть намагатися знову і знову. Їм слід навчитися бути менше метушливими.

Півень під знаком зодіаку діва знає, що йому потрібно від життя. І знає, як цього досягти. Він не схильний діяти поодинці, а вербує собі прихильників, яких здатний переконати і оригінальним способом мислення, і обширними знаннями, і прекрасними аналітичними здібностями. Діва півень спостережливий, і всі навколишні йому видно як на долоні – він знає, як домогтися розташування потрібного людини, зігравши на його слабкостях.

Півень діва сильний у питаннях, які стосуються економіки і фінансів, може проявити себе і як чистий математик – у нього є схильність до абстрактного мислення, але в той же час є практична жилка. Йому по силам і філософські побудови, і головоломки для розуму – це справжній Шерлок Холмс.

ні чоловік, Ні жінка півень діва не виносять зневажливого тону і байдужості до себе. Якщо їм доводиться стикатися з подібними проявами на адресу власної персони, вони не замислюючись дадуть гідну відповідь. Сексуальний потенціал діви півня, особливо чоловіки, достатній для того, щоб отримати деяку кількість гучних перемог.


Залишити відгук