Телець Півень — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Телець надає Півневі стабільності і робить його трохи менш яскравим і велемовним. Телець-Півень – людина надійна і завжди готовий допомогти іншим. Він не так добре пристосовується, як інші Півні, але зате краще за всіх уміє планувати своє майбутнє. Півень в китайській астрології вважає істотою яке має різноманітний, впевнений, яскравий і повний енергії характер. Так чоловіки і жінки Півень-Телець мають практично невтомним ентузіазмом і величезним запасом життєвих сил.

Півень-Телець це досить самовпевнена особа, але це не проявляється надмірно. Їх практичність робить їх популярними серед інших людей. Це дуже цікаві люди. Вони наполегливі, надійні і універсальні, ідеально підходять для практично будь-якого виду роботи. Їх невтомний дух допомагає їм підтримувати темп і продовжувати йти коли багато інших вже втомилися. Їх просто не можна змусити відчувати себе втомленими.

У своєму оточенні ці люди хочуть бачити тих хто зможе підтримувати їх темп. Вони дуже збудливі і тому їм потрібні партнери, які зможуть з цим впоратися. Такі люди цінують в особистих відносинах лояльність і вірність, якщо ви забезпечите їм і те і інше, то будете винагороджені дуже уважним і беззавітно відданим людиною.

Вони чудово розставляють пріоритети і досить сильно організовані. Дім і сім’я для них дуже важлива і тому вони працюють дуже важко для створення зручного містечка. Вони не люблять бути самі по собі, тому обожнюють коло своїх друзів. Що б розслабитися, вони воліють кіно або спілкування.

Головна слабкість в особистості такої людини в тому, що вони виявляють зайве завзяття і вихлюпують безліч енергії. Це може робити їх занадто вимогливими і гучними. Якщо їх енергія не знаходить хорошого застосування це може бути дратівливим і відволікаючим. Але ця слабкість надмірно мала в загальній прекрасною особистості цих людей.

Елегантний і благородний вигляд півня, якому тісно в образі звичайної людини. Це не пов’язано з родом його діяльності – будучи навіть самим звичайним слюсарем, півень телець відчуває себе царственою особою. Тому поведінка його велично і не завжди адекватно. Такі люди часто не тільки грають в благородство, але справді бувають благородні, чесні й вірні своїм принципам.

Почуття тельця півня, як правило, піднесені, навіть при звичайному скороминуще захоплення. Останнє, втім, рідкість. В любовних відносинах півень телець, особливо якщо це жінка, відрізняється вірністю і постійністю. Вони здатні контролювати свої дії і відповідати за результати. У сексуальному житті півень телець, і чоловік, і жінка, воліють не тільки отримувати задоволення, але й доставляти його партнеру.

Ці люди не розпещені і легко переносять негаразди, хоча воліють кращу долю, ніж та,що є у них на даний момент. Півня тільця відрізняє відповідальність і серйозне ставлення до всього, що робить його надійним чоловіком і ідеальним діловим партнером.


Залишити відгук