Скорпіон Півень — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Скорпіони-Півні вміють переконувати і обожнюють конкурентну боротьбу. З ними краще не сперечатися, оскільки це безглуздо. Вони досягають великих висот у будь-якій обраній ними роботі і кар’єрі. Китайська астрологія описує Півня як яскравого, швидкого та контактного. Чоловіки і жінки, які народилися в поєднанні Півень-Скорпіон це люди сповнені інтелекту, дотепності і товариськості, вередливі.

Скорпіон-Півень це досить добре збалансована особистість, яка може ужитися разом з більшістю інших людей. Це лагідні, дбайливі і дуже спокійні люди, у них рідко трапляються перепади настрою. Вони надзвичайно організовані і вміють використовувати ці навички в професії. Вони доброзичливі, працьовиті і дуже винахідливі. Це поєднання дає прекрасних бізнесменів, вони б у це дуже досягли успіху.

Сім’я для них є надзвичайно важливим місцем. Вони люблять і цінують своїх друзів тому проявляють більшу лояльність у відношенні з ними. Вони отримують величезну користь спілкування, так вони втікають від одноманітності повсякденного життя. Вони люблять посміятися і розслабитися і відпочити в своєму колі друзів.

Вони часом нетерплячі у своїй манері поведінки, проте сумлінні і розумні особистості, часто їх важко зрозуміти, тому що вони знаходяться на іншому інтелектуальному рівні. В особистих стосунках вони будуть шукати партнера, який буде в змозі зрозуміти їх, і не буде стурбований їх випадковим нетерпінням.

Слабкість в особистості цих людей в тому, що часом вони встановлюють надто високі планки і часто недооцінюють свої здібності і час. Як тільки вони починають щось робити їх важко зупинити. Їм слід навчитися розрізняти, що можливо, а що ні.

Півень скорпіон – мужній і стійкий боєць, дослідник по натурі, наділений потужним інтелектом і величезним запасом життєвих сил. Він витривалий, невибагливий і здатний тривало працювати над одним проектом, застосовуючи різні методи. Він довго б’є в одну точку, поки не доб’ється результату – а результати найчастіше вражають. Скорпіоном півнем зазвичай щиро захоплюються, у нього багато друзів і знайомих, готових надати йому послугу і стати партнерами в перспективному бізнесі.

Проте особисте життя півня скорпіона, особливо жінки, складається не завжди вдало. Це яскраві, сильні і в чомусь видатні особистості, які ніколи не йдуть на поступки і компроміси, не прощають слабкості характеру ні собі, ні іншим. Чоловік півень скорпіон різкий, прямолінійний і володіє залізною волею. Часом буває надто наполегливим, але ця якість допомагає йому доводити будь-яку розпочату справу до кінця. Він потребує близьких людях, які були б з ним щирі і могли підтримати його.


Залишити відгук