Стрілець Півень — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Стрілець робить Півня менш йоржистим і претензійним. Стрільці-Півні здатні на більш цілісне бачення світу і обожнюють подорожувати. При цьому вони так само збудливі і сповнені ентузіазму, як і інші Півні. Символ Півень в китайській астрології вважається товариською, доброзичливою і іноді хвалькуватим. Поєднання коли чоловік або жінка Півень-Стрілець дає людей впевнених і приємних. Вони володіють сильною рішучістю і високочутливі до емоцій.

Стрілець-Півень це виразні люди і ви можете зрозуміти їх настрій з одного погляду. Це чесні і відкриті люди яким важко приховувати, що вони відчувають. Ці люди завжди кажуть правду. Даючи свої поради вони можуть здатися дуже прямолінійними, але це з-за їх нездатності відійти від правди. З них виходять відмінні, вірні друзі і партнери.

Впевненість цих людей добре змішується з швидким мисленням і емоційних реакцій. Вони здатні швидко приймати рішення і рідко повертаються до нього знову. Однак цей рішучий підхід може зробити їх впертими. Навіть в особистих стосунках якщо він вирішив покінчити, то це буде повністю кінець. Що б знайти для себе споріднену душу вони покладаються на інстинкти.

Для цих особистостей прекрасним вибором роботи будуть місця, де вони відчують свою корисність. Вони не зацікавлені в ручній фізичній роботі. Уважно і серйозно ставляться до своїх обов’язків, люблять виглядати розумними. Ці люди насолоджуються покупками, але обережні з грошима і майже ніколи не витрачають більше, ніж можуть собі дозволити. У них чудова пам’ять на важливі дати та події.

Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони трохи егоїстичні. Сила цієї якості коливається по різному, але завжди має місце бути. Часом вони схильні до хвастощів, тому часом їх слід повертати на землю. Індивідуаліст по натурі, півень знака зодіаку стрілець більше схильний до філософських роздумів про життя, ніж до досягнення реальних результатів. Він любить споглядати і на деякі речі дивиться дещо відсторонено.

Хобі стрільця півня – дискусії на різні теми, він володіє майстерністю сперечальника високого класу, і змагатися з ним у цій справі досить складно. При цьому ніколи не користується забороненими прийомами, віддаючи перевагу простоту і щирість. За це його і люблять і заздрять одночасно.

Стрілець півень ніколи не стане брехати, навіть якщо треба рятувати свою шкуру. Але не стане щадити і співрозмовника, якщо вважатиме його винним. Обов’язково буде шукати справедливості у власному розумінні. Завжди прагне покарати кривдника. Жінки півні стрільці зазвичай багато знають, але їх знання, як правило, поверхневі, і вони не дуже вміло користуються ними на практиці. Зате беруть активністю, яка базується зазвичай на честолюбстві.

Чоловік півень стрілець, за рідкісним винятком, прагне зробити кар’єру, але не завжди досягає поставлених цілей – почасти через прямолінійність мислення, почасти через поверховості, частково із-за проблем з близькими, які він прагне вирішити, забуваючи про свої ділові обов’язки.


Залишити відгук