Риби Півень — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Вплив знака Риб робить Півня більш чутливим і вразливим. Риби-Півні часто бувають невпевненими в собі і не можуть розслабитися і бути щасливими, поки не досягнуть стану повної фінансової та особистої безпеки. Півень в китайській астрології це яскравий і демонстративний характер. Чоловіки або жінки народжені в поєднанні Риби Півень це люди, які мають великий художній талант. Вони мають гостре око і творчу уяву. Дивляться на цей світ під більш широким кутом ніж інші, бачать красу в речах яку побачити інші не можуть.

Півень Риби мають доброзичливий характер, намагаються бути корисними й добрими до інших людей. Вони насолоджуються спілкуванням, але тільки на своїх умовах, так, як їм самим це подобається. Це люди часто мають хороший смак в одязі. Володіють гострим розумом, але тим не менше, їм важко зосереджуватися на повсякденних завданнях. Їх частенько можна зловити мріють, в той час як їм слід було б працювати.

Ці люди шукають партнера, який буде цінувати їх любов до мистецтва і природи. Вони досить довірливі люди і тому їх легко поранити. Вони люблять своє приватне життя і досить сором’язливі. Схильні триматися подалі від переповнених громадських місць. Ці люди схильні накопичувати речі так як не бажають викидати їх геть. Люблять домашніх тварин і відповідальні догляду за речами. Слабкість в особистості цих людей в тому, що часом вони можуть бути безвідповідальними. На щастя коли вони стають старше цей недолік послаблюється.

Півень знака зодіаку риби – любитель продуманого епатажу. Йому подобається виставляти себе, але не у відкриту, а як би випадково, ненароком. Півень риби нічого не робить просто так, всі його дії підпорядковані одному – залучити до себе якомога більше уваги. Зовні чоловіки і жінки півні риби підкреслено діловиті, спокійні і не дозволяють собі зайвих рухів або висловлювань. Дана особливість риби півня зовсім не небезпечний і не шкодить ні йому, ні справі. Ці люди миролюбні і чудово ставляться до колективу. Заради інших вони навіть готові піти на деякі поступки. Але перевагу все ж вони віддають виключно власну думку.

Світорозуміння риби півня відрізняється від загальноприйнятого, і судити його за звичайними нормами – заняття марне. Тому його вчинки здаються в більшості своїй неправильними і навіть деколи позбавленими сенсу і логіки. Найскладніше в цьому півні – його незвична система координат.

Єдине, що постійно для півня риби, – неприйняття довгостроковій і одноманітної роботи. Він хто завгодно, але не бухгалтер і не передовик конвеєрного виробництва. Монотонність – не його стиль життя. Сексуально і жінки, і чоловіки риби півні здаються до забавного дивними. Маючи по-петушиному невичерпний потенціал, вони роблять вигляд, що це не так. Чому? Відповіді на це питання вони і самі не знають…


Залишити відгук