Ваги Півень — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Півні, народжені в місяць Ваг, говіркі, але не базіки і розуміють толк в дипломатії. У них добре розвинене почуття прекрасного, але деколи вони бувають нерішучі, коли потрібно діяти швидко. З усього китайського зоопарку Півень, ймовірно, самий балакучий символ. Його манера висловлюватися і висока товариськість тому підтвердження. Чоловіки і жінки Терези-Півень відрізняються ясним і красномовним розмовою. Вони люблять поговорити, їх слова, як правило добре підібрані і грамотно сформульовані. Всі ці люди володіють природженими навичками комунікації.

Півень-Мавпа це дуже спостережливі люди, вони завжди говорять правильні речі. Ці люди мають велику кількість терпіння і тому вставляють свої слова доречно. Коли вони віщають терпіти не можуть, що б їх переривали. Вони обожнюють говорити але і самі є прекрасними слухачами, ні коли не засуджують. З цими людьми досить легко подружитися, у дружбі вони віддані і надійні, завжди підтримують.

Їх любов до розмови грає важливу роль у виборі кар’єри. Їм не особливо подобається ручна робота, і вони більш щасливі там, де можна використовувати свій розум. Ці люди отримують велике задоволення від допомоги іншим. Їм подобається щось розробляти і створювати.

В особистих стосунках вони трохи сором’язливі. У перші зустрічі вони можуть виглядати досить тихими і закритими. Залицяння за ними може зайняти деякий час, що б вони нарешті розкрилися. Його сприйняття і спокій не дозволяє їм кидатися у відносини і зважитися на щось серйозно поки вони не будуть повністю готові і впевнені. Це надійні партнери, які докладають багато зусиль в особистих стосунках і того ж очікують від вас.

Їх любов поговорити може викликати кілька проблем. Наприклад коли вони занепокоєні чимось, то можуть стати болтливыми. Їх чітка і значуща бесіда перетворюється в тривіальний лепет. У такі моменти краще всього дати їм висловитися. Півневі знака зодіаку терези потрібні шану, повагу, захоплення і потурання її примхам. Він знає собі ціну і ціну вміння входити у вищі кола. Там ваги півень здатний бути лояльним і знаходити спільну мову з потрібними людьми.

Півень ваги може виступати в якості посередника при різного роду компромісних рішень. Якщо є необхідність примирити ворогуючі сторони, кращого виконавця не знайти. Він вміє знаходити об’єднуючі фактори для різних людей і пояснювати їх опонентам. До прояву агресії ні чоловіки, ні жінки півні ваги не схильні, за винятком випадків, коли вони отримують удар по самолюбству. Тоді вони планомірно і послідовно будуть займатися ударом у відповідь.

Ваги півень вельми винахідливий у спілкуванні, оскільки має гарну пам’ять і здатний робити висновки зі своїх спостережень. Вміє відстороняться від проблем і бачити те, що відбувається з висоти, що оберігає від емоційних перепадів. Йому доводиться багато працювати, щоб досягти бажаного положення в суспільстві і створити собі комфортне життя згідно своїм уявленням про затишку і розкоші. Як діловий і сексуальний партнер, ваги півень надійний, взяті на себе зобов’язання завжди намагається виконувати.


Залишити відгук