Лев Півень — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Леви-Півні чесні, благородні, гордовито, пихаті й щасливі тільки тоді, коли знаходяться в центрі уваги. Вони приховують свій егоїзм під маскою щедрості, але від їх послуг завжди стає краще їм самим, ніж тим, кому Леви-Півні допомагають. Комбінація коли чоловік або жінка Лев-Півень це люди мають дуже привітний характер, з ними легко ладити майже всім. Вони надзвичайно корисні, і не рідко працюю волонтерами коли хтось потребує допомоги.Вони мають розумним і зрілим ставленням, співчуттям і теплом.

Півень-Лев це прекрасний компаньйон в подорожі або життя. Ці люди чудові організатори, і вміють м’яко контролювати події, добре управляють своїми емоціями. Це чудовий друг, в особистих стосунках їм знадобиться багато часу, що б відносини розвинулися в романтичні. Коли справа стосується довгострокової перспективи в особистих стосунках вони можуть страждати сумнівами і обережністю.

На роботі і вдома вони вміють розважати і підвищувати мораль. У них є тонке почуття гумору і вони завжди готові підбадьорити народ. Дружелюбність, гумор і розум цих чоловіків і жінок змушує посміхатися людей знову і знову. Їх інтересами є політика і спрага нової інформації.

Ці люди не марнотрати і завжди порівнюють ціну і якість. Іноді їх вважають скнарами, але в дійсності вони не прагнуть до цього. Вони щедрі і добродушні, але не у фінансовому плані. Вони мають гостре око на операції і завжди заощадять ваші гроші якщо ви візьмете їх з собою по магазинах.

Слабкістю в особистості цих людей можна вважати їх небагато владну і гучну манеру поведінки, час від часу. Іноді вони намагаються взяти на себе ініціативу, коли це не потрібно. Якщо вони вважають, що праві, то будуть дуже наполегливі, а їх дружня персона на час випаровується. Півень знака зодіаку лев дуже спритний, витривалий, активний і наполегливий в досягненні мети. Йому часто супроводжує удача, і він здатний багато чого досягти в житті.

Цілі, які ставить перед собою лев півень, завжди найвищі, ідеї, яким він служить – найгуманніші, але от методи деколи бувають дуже жорстокими. Це півень, який заради добра готовий пожертвувати собою і своїми інтересами. У нього є воля, цілеспрямованість та інші якості, якими зазвичай володіють переможці. Півень лев упевнений у собі до самомилування і буває часом так засліплений своїми перемогами, що приймається командувати всіма без розбору.

Жінка, чоловік чи півень лев – це авторитарна людина, який не терпить заперечень і яким властивий тоталітарний стиль керівництва. Щоб мати з ним справу, треба добре вивчити його повадки і частіше нагадувати йому про його високе призначення.


Залишити відгук