Близнюки Півень — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Люди, народжені під цими знаками, непостійні і гіперактивні. Вони багато працюють над собою і схильні пишатися своїми інтелектуальними здібностями. Люди, що народилися в поєднанні Близнюки-Півень мають впевненість у собі і велику любов до всього гарного. Вони вважають, що все у їхньому житті має бути стильним. Ця суміш створює людей які знаю? коли необхідно бути розумним і відповідальним, а коли спонтанними і веселим. Вони можуть дуже вдало і вчасно міняти ці стани в залежності від конкретних обставин або залучених людей.

Цей навик дозволяє їм дуже легко адаптуватися до нових ситуацій і умов. У відносинах з іншими людьми вони гнучкі, але це не пов’язано із слабкою волею. Ці люди не люблять господарювати і воліють бути тихіше партнерів. Близнюки-Півень люди зазвичай організовані і тримають речі в акуратності й охайності, де б вони не були. Вони ненавидять дезорганізацію, у них природне прагнення реорганізувати речі які виглядають неохайно. Це відноситься як до місць так і людям, однак вони рідко критикують людей, оскільки не хотіли б чути критику себе. Ці люди дуже чутливі і значною мірою виявляють повагу до емоцій інших людей. Вони завжди дбайливі і жалісливі партнери.

Не дивлячись на те, що це досить упевнені люди в своїй манері поведінки, всередині вони можуть бути дуже соромливі. Їм подобається коли вони добре знають людей, з ними їм більш комфортно, а від великої юрби вони часто ухиляються. Ці люди мотивовані до роботи і самі прекрасно мотивують інших, однак воліють бути частиною команди, а не лідером. Ці Близнюки не дуже люблять бути в центрі уваги. Слабкість в характері цієї особистості в тому, що вони часом провокують суперечка, їх звичайна тактовна манера може змінитися надмірною самовпевненістю і прямотою. Ці люди терпіти не можуть розбіжності і стають злішими і різкіше.

Півень знака зодіаку Близнюки має мінливим характером, він суперечливий у вчинках і прагненнях, не прив’язаний до рідного дому і рідко буває власником. Це діяльні натури, не мають перед собою якогось одного шляху і тому вибирають різні в залежності від обставин. Слідуючи своїм шляхом, близнюки півні часто заходять не туди і змушені здійснювати зупинки.

Особисте життя півня близнюки, будь то чоловік або жінка, зазвичай розгалужується. Вони повні цікавих ідей, не всім з яких дано здійснитися. Нерідкі випадки, коли професія для півня близнюка буває другорядною, а на перший план виходить хобі, перетворюючись із захоплення у справу всього його життя.

Близнюки півень – демократ за вдачею і дуже небайдужий до критики, він сприймає її виключно в багнети. Це вміння сваритися на порожньому місці неповторно. Як не дивно, при такому темпераменті півневі близнюку властива розважливість. Проте в бізнесі з такою людиною не просто. Він здатний до успішних дій, але непередбачуваний і рідко обходиться без недоброзичливців. Але в окремих випадках його активність і прямота незамінні. В особистому та сексуального життя ні з жінкою, ні з чоловіком близнюком півнем нудьгувати не доведеться, та й просто буде ніколи.


Залишити відгук