Козеріг Півень — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Найменш хвалькуваті з усіх Півнів, Козероги-Півні розуміють, що для досягнення матеріального успіху, до якого вони прагнуть, їм вигідніше підтримувати консервативний імідж. Вони вірні друзі і коханці, але все ж живуть більше головою, ніж серцем.

Півень в китайській астрології вважається знаком мають гучний і привабливий характер. Поєднання коду чоловік або жінка Козеріг-Півень це люди стійкі, не знають слова компроміс, рішучі і незмінні у своєму відношенні. Після того, як ці люди щось вирішують їх майже неможливо зупинити.

Півень-Козеріг це люди, які намагаються створити свій власний набір уявлень і стандартів про світ. Вони не зради у своїх рішеннях, можуть здаватися холодними і неемоційними. Часто це помилкове враження, в сутності вони теплі і щирі, іноді вперті.

У професії ці люди краще почуваються коли займають яким-небудь конструктивним справою, люблять бути зайнятим. Вони не ледачі, досить амбітні. Ці люди мають акуратний підхід намагаються відкидати все зайве. Вони намагаються приховати свою негнучкість, однак ви будете знати як вони будуть реагувати на той чи інший питання. Вони мають тенденцію бути фіксованими в своїх думках і думки.

Ці люди досить легко знаходять спільну мову з оточуючими. Більш щасливі в маленьких групах людей. В особистих стосунках вони будуть шукати партнера, який не буде намагатися змінити їх, буде приймати повністю. Їм потрібен партнер, який допоможе їм розслабитися. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони можуть бути примхливими і неспокійними. Їх нормальне і спокійне настрій може стати сварливим і дратівливим.

Півень знака зодіаку козеріг – дуже цілеспрямована особистість, до того ж не обділена честолюбством. У нього є і ділова хватка, уміння довго та наполегливо працювати. Своїх цілей зазвичай домагається, але не дуже швидко. Козероги півні – це розумні, розважливі люди, які сильні в логічному мисленні і здатні будувати правильні плани. Вони не метушливі, спокійні і мають неабияку витримку, яка часто допомагає їм. Завжди служать високим цілям та ніколи не йдуть проти своїх принципів.

Чоловік півні козероги безстрашні і відважні, їх не лякають ні переважаючі сили противника, ні відмінне озброєння іншого боку, ні войовничі промови. Якщо півень козеріг вплутався в бійку – йде до кінця, ніколи не відступає. Але він здатний воювати тільки чогось великого – йому потрібна потужна мотивація у будь-якій справі. Він сам вибирає і справу, якій служить, і людей, з якими вступає в ділові і особисті стосунки.

Може довго домагатися розташування потрібних йому людей і здатний врешті-решт, підкорити будь-кого. Перед таким напруженням пристрасті, чудесами героїзму і вірністю мало хто може встояти. І в ділових контактах, і в дружбі, і в сімейних відносинах півні козероги, особливо жінки, завжди залишаються вірними і відданими, на них можна покластися.


Залишити відгук