Рак Півень — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Всі Півні чутливі до чужих думок про себе, ласі на лестощі і вразливі для критики. Рак ще більше підсилює ці Півнячі схильності і робить Півня ще більш емоційним. У поганому настрої Раки-Півні стають більш егоїстичними і дратівливими. У китайській астрології знак Півень вважається теплим, веселим і дружнім. Чоловіки і жінки Рак-Півень товариські, щасливі, менш тривожні в компанії інших людей на відміну від Раку.

Рак-Півень це людина з хорошими комунікабельними навичками. Це хороші компаньйони по життю, легко розуміють і співчутливими. Ці якості допомагають їм бачити думки з усіх боків, чути не лише власну точку зору. Вони безкорисливі в будь-яких відносинах.

Ці люди люблять виглядати добре і дуже уважні до дрібниць. Їх будинок часто рясніє яскравими барвистими декорами. Ці люди люблять виразити себе і за допомогою одягу. Якщо ви хочете щось дізнатися про моду запитайте у них, вони завжди в курсі останніх тенденцій. Вони бажають знати про все, що відбувається в світі і часто виявляють великий інтерес до новин і поточних подій.

В особистих стосунках це дуже близькі партнери. Вони воліють, щоб їх особисте життя текла окремо від усіх інших сфер життя, і чекають від партнерів такого ж ставлення. Якщо таємниця їхнього особистого життя порушена, то вони будуть глибоко ображені. Вони дуже сильно довіряють своєму партнерові, а той в свою чергу повинен зберегти конфіденційність і не обговорювати їх спільні відносини з ким-небудь ще. Слабкістю в особистості цих людей можна назвати: впертий і владність, особливо коли вони засмучені. Часом вони стають дратівливими і прямолінійними.

Діяльна натура півня не дає спокою зазвичай спокійним ракам. Такий півень активний по справі і без нього, любить бути в курсі всього і часто втручається в чужі справи. Відмітні якості півня раку – прямолінійність і прагнення викликати вогонь на себе. Його легко обвести навколо пальця, що багато хто і робить. Як і всі півні, він любить поговорити і похвалитися, наобіцяти з три короба і зникнути. Товариськість його іноді стає надмірною, але вислизнути від нього, коли він налаштований поговорити, важко.

Рак півень схильний до надмірностей. При цьому любить керувати іншими і завжди намагається знайти привід для того, щоб давати поради і рекомендації. Емоційно півень рак, незалежно від того, жінка це або чоловік, не дуже стійкий, але при бажанні може справити приємне враження.


Залишити відгук