Овен Півень — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Овен і Півень у багатьох відношеннях схожі, тому Овни-Півні демонструють типові Півнячі достоїнства і недоліки, тільки, мабуть, багаторазово посилені. Вони хоробрі і задіють всі свої незвичайні таланти, щоб отримати від життя те, чого хочуть. У китайській астрології Півень описується як знак який має привабливий характер. Так чоловіки і жінки Овен-Півень дуже привабливі, але ця привабливість не тільки в їх зовнішності, в самому поведінці.

Ці люди трохи менше незалежні і серйозні як інші Овни, в них більше теплоти і відкритості. Цієї людини важко ігнорувати, він добродушний, доброзичливий і веселий. Часом вони мрійливі, але завжди готові до відповідальності і пильності, особливо якщо це буде потрібно. Це, як правило, відмінні колеги по роботі та друзі, у них відмінно збалансовані приємні риси характеру. На робочому місці вони швидко адаптуються до завдань і обов’язків.

Симпатичний Овен-Півень іноді може бути гучним у своїй поведінці. Вони мають природно виразний розум, тому у відносинах з іншими людьми легко зрозуміти їх думки і настрій. Ви будете абсолютно точно знати, коли вони щасливі, а коли засмучені.

Завдяки своїй особистості ці люди мають безліч шанувальників. В особистих стосунках вони можуть мати кілька фаворитів, і поки не будуть повністю впевнені в цих людях, не зроблять кроків вперед, у своєму партнері вони шукають споріднену душу. Їх гардероб завжди наповнений великою кількістю одягу, вони люблять виглядати добре.

Коли ці люди не отримують те, що хочуть їх характер може виявлятися невелика слабкість. Вони можуть голосно і публічно висловлювати своє невдоволення, в такі моменти вони дратівливі й егоїстичні. Ці напади гніву не дуже красиві на відміну від їх нормального поведінки. На щастя, ці спалахи не тривають довго, заспокоюються вони досить швидко.

Півень, що народилися під знаком зодіаку овен, має норовливим характером і готовий боротися з ким завгодно, навіть якщо супротивник набагато сильніше його. Овен півень розуміє людей, але часто бачить в них не тільки партнерів, але і конкурентів, що, втім, не заважає йому вибудовувати далекосяжні відносини.

Назвати цих людей простими навряд чи можливо. Овен півень не схильний приховувати свої недоліки, вони лежать на поверхні і тому всім відомі. За великим рахунком вони нешкідливі і не заходять далі відомої півнячої тяги до фанфаронству. Оптимізм півня в поєднанні з овном здатний надавати благотворний вплив на найскладніші справи – навіть якщо це всього лише моральна підтримка опинилася в скруті людині.

В поганому настрої півень овен не такий цікавий. Він стає запальною, впертим і навіть грубим. У спорах така людина йде, зрозуміло, до кінця. Втім, одумавшись, здатний йти на поступки, але тільки через якийсь час. Надмірна гордість і самолюбство ніколи не дозволяють овну півневі визнавати помилки відразу. Домовлятися з запалі з жару з такою людиною навряд чи можливо. Особисте життя півня овна – чоловіки чи жінки – повністю відображає вищевикладене. З ним цікаво, але неспокійно і рідко обходиться без образ. У сексуальному житті він активний і заможний – якщо, звичайно, не ображений на весь світ і власну половину.


Залишити відгук