Водолій Півень — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Ці Півні – найяскравіші і ексцентричні. При цьому вони не зарозумілі і не терплять зарозумілості в інших людях. Це щирі, щедрі ідеалісти із самими широкими поглядами на життя. Поєднання коли чоловік або жінка Півень-Водолій це люди дуже інтуїтивні, тому їм часто щастить з гострим і інтенсивним розумом, це товариські особистості мають яскравий характер.

Водолій-Півень це впевнені в собі люди, які не бояться виражати себе. Оригінальність у них перебуває на піку. У своїй манері поведінки вони виверткі, теж відноситься і до їх стилю одягу. Коли ви запитаєте у них думка про що-небудь, вони скажуть саме те про що ви думають. Вони чесні і завжди намагаються дати корисну пораду, проте можуть бути прямолінійні. Це горді люди які можуть бути хвалькуватими.

В людях вони цінують такі характеристики, як вірність і надійність. В особистих стосунках це одні з найромантичніших Водоліїв. Вони багато вносять у відносини і підтримують їх свіжими і цікавими, можуть бути глибоко поранені з-за зради.

Вони прекрасно розуміють інших людей, люблять знаходиться в компанії. Їх стиль і шик добре вітається в суспільстві. Однак вони надмірно напружені емоційно і страждають від стресу, особливо якщо беруть на себе занадто багато. Їх партнерам слід нагадувати їм про їх межах і можливостях. Вони можуть бути занадто горді, що б зізнатися у своїй слабкості. Слабкість в особистості цих людей в тому, що часом вони надмірно прямолінійні. Можуть бути непередбачувані і отчужденны, особливо якщо нещасні. Саме в такі моменти їм потрібна підтримка друзів.

У півня знака зодіаку водолій оригінально організований розум і великі здібності до дослідницької роботи. Це тип геніального дивака-вченого, зануреного у власний світ і не помічає того, що відбувається у нього під носом. Зазвичай півні водолії, особливо чоловіки, здатні генерувати прогресивні ідеї, які випереджають свій час і оцінюються тільки нащадками. Півень водолій часто це розуміє і працює заради майбутнього. Він здатний до ризику і обмежень у всьому – ці люди фанатично віддані своїй справі. Вони активні й діяльні, не позбавлені авантюризму і вельми ексцентричні у проявах. Люблять все нове, незвідане.

найзаповітніше бажання водолія півня – бути першовідкривачем в тій області, яку він обрав собі для служіння. Заради того, щоб домогтися бажаного, він готовий піти на будь-які жертви. При цьому його уель ніколи не буде приземлене, це завжди щось високе і глобальне. У побуті це складні і недружні люди, незважаючи на товариський характер. Півень водолій – жінка або чоловік – можуть зачаровувати, але настільки незговірливі, що часто залишаються наодинці або мають безліч поверхневих зв’язків.


Залишити відгук