Діва Щур — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Діви-Щури меркантильні, чуттєві та логічні. Таке поєднання чудово підходить фахівцям, зайнятим кропіткими дослідженнями. Увагу Діви до деталей і схильність Щури до накопичення може зіграти позитивну роль для роботи, але мало хто буде сприймати це поєднання якостей адекватно. У китайській астрології знак Щури описується як швидке мислення, практичне і працьовите істота. Поєднання Щур-Діва дає людини дуже здорового глузду. Це яскраві особистості, доброзичливі, метушливі і іноді владні. Це милі і добрі люди яких ви коли-небудь зустрічали.

Особистість такої людини має гарне поєднання реалістичності і наполегливості. Вони надзвичайно працьовиті і швидко навчаються новому. Такі люди володіють високими стандартами, вони бажають закінчити все, що вони колись починали. Ці люди люблять спілкуватися і часто мають набагато більше друзів, ніж потребують. Іноді вони потребують самоті, і в компанії друзів можуть виглядати пригніченими.

Вони дуже віддані й лояльні до своєї сім’ї і вважають її центром свого життя. В роботі Діва-Щур з радістю візьме на себе відповідальність, проте вони не люблять нести відповідальність за інших людей. Вони дуже універсальні і можуть легко адаптуватися, цей процес не забирає в них надто багато часу, тому вони легко вписують в життя там, де це потрібно.

В довгострокових відносинах такі люди не беруть на себе зобов’язання злегка. Можливо вони не найромантичніші та щиро люблять і захищають своїх партнерів. Вони як правило тактовні, уважні і ласкаві. Для відпочинку вони часто вибирають щось спортивне, що допоможе розслабитися фізично, а не психологічно. Зовнішнє відсутність емоцій можна визнати як недолік їх особистості, однак при цьому вони оптимістичні. Вони схильні тримати думки в собі, вважаючи, що можуть впоратися з проблемою і занепокоєнням самі. Їм потрібні друзі і партнери, які зможуть вислухати і зрозуміти проблеми, які м’яко вмовлять їх поділиться тим, що у них на думці.

Інтуїція щури в поєднанні з педантичністю діви дають характер вченого-дослідника. Щур діва все життя слід наміченому шляху і займається постійною систематизацією все, що трапляється на очі. Така людина аналізує, розкладає по поличках, складає каталоги, довідники та енциклопедії. Він вміє залучити інших людей для досягнення своїх цілей, демонструючи свої знання та інтелект.

Діва – це благородна щур, яка ніколи не скористається таємними методами і завжди буде відкрита і простодушна, так як понад усе цінує розум. В особистих контактах діви щури чоловіки і жінки неконфліктні, ніколи не стануть пліткувати і обговорювати когось за спиною. Вони завжди вірні своїм друзям, хоча і знають про них набагато більше, ніж здається на перший погляд.


Залишити відгук