Телець Щур — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Консервативний, запасливий і артистичний Телець-Щур має власне чарівне чарівність, любить гарну життя, однак може занадто поблажливо ставитися до оточуючих. Телець допоможе Щура більше цінувати інших. У китайському гороскопі характер Щури трактується як практичний, доброзичливий з швидкий в мисленні. Люди, що народилися під цим знаком набувають розум і природне цікавість цієї істоти. Щур-Телець володіють чудовими харизматичним якостями. Вони як правило дуже здібний в мисленні і обоянии, товариські і манірні.

Їх люблять люди, вони позитивні, розум, чуйні і вміють спілкуватися. Такі люди не дивляться на світ через рожеві окуляри, вони твердо стоять на землі. Вони амбітні і відмінно уявляють, чого хочуть від життя і домагаються свого. Такі люди старанні їм подобається вивчати нові речі, багато з них мають відмінні результати в освіті. Їх заповзятливість, розум і товариськість дають їм відмінні навички ведення бізнесу.

Люди в цьому поєднанні допитливі від природи, що допомагає знайти найкращий і найшвидший шлях до успіху. Вони схильні аналізувати і оцінювати все в дрібних деталях з критичним поглядом. Це допомагає побачити потенціал речей спокійно без прийняття імпульсивних рішень. Вони вміють помічати недоліки підходячи до них неупередженістю. Такі люди дають збалансовану оцінку і вміють давати відмінні судження.

Представники цього знаку використовують свої неупереджені погляди і в особистому житті. Вони обережні, їм потрібен час що б відкритися емоційно перед людиною. Щур-Телець не сором’язлива людина, вміє привертати до себе увагу. Вони захоплюють людей розмовою і зазвичай мають безліч друзів і шанувальників. В партнері вони шукають споріднену душу і коли вони відкривають ви побачите, що такі люди дуже м’які і чутливі. Однією з небагатьох слабкостей цих людей є, що вони легко втрачають відчуття часу, особливо коли зайняті, так вони можуть сказати що будуть через 5 хвилин, а через годину ви все ще будете їх чекати. Такі люди мають схильність занурюватися до речі, абсолютно забуваючи що вони хотіли зробити. Цей недолік може провокувати роздратування у інших людей.

Щур телець – це творча натура, яка чудово розбирається в тенденціях моди і вміє пристосуватися до її мінливості, так як сама перебуває у постійному русі. Ця щур дуже привітна і доброзичлива, схильна до м’якості в спілкуванні. Від поєднання з задумою тільця в зачаруванні щури з’являються нові грані, а схильність до дипломатії робить її прекрасним партнером по бізнесу. Телець щур потреби в комфорті і безпеці, тому багато сил докладає до того, щоб зробити своє житло максимально зручним.

А ось естетичне почуття тельця щури чоловіки або жінки практично не потребує корекції – все навколо буде виглядати чудово. Розум тільця щури проявляється і усно і письмово, це чудовий стиліст в різних областях – від літератури до живопису.

Уміння ж м’яко огинати камені спотикання дає шанс цьому знаку зробити кар’єру в будь-якій області. Однак найчастіше ці люди, особливо жінки, прагнуть проявити себе у творчості, так як не люблять перебувати в підпорядкуванні і розраховують тільки на себе. Чоловіки тельці щури також можуть досягти успіху в банківській сфері або грі на біржі.


Залишити відгук