Скорпіон Щур — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Цим людям властива мудрість, допитливість і пристрасність. Скорпіони-Щури тримають свої інстинкти під контролем, проте завжди обізнані про темних глибинах людської душі. Вони можуть стати хорошими слідчими або, навпаки, злочинцями. Такі люди люблять працювати в самоті, так що іншим слід постаратися їм не заважати.

Поєднання Щур-Скорпіон породжує надзвичайно незалежних людей. Вони проникливі і їх важко обдурити, вони чудово відчувають наміри інших людей. Вони можуть бути дуже обережними у своїх підходах до нових думок і бажають подумати перш ніж прийняти рішення.Така особистість досить уперта їм подобається робити речі по своєму і в своєму власному темпі. Вони схильні вибирати собі роботу, де потрібно працювати в поодинці. Вони прекрасно ладнають з іншими людьми, але вони воліють розділяти особисте життя і роботу. Вдома вони люблять розслабитися по-справжньому. Вони вважають свій будинок своїм замком і часто проводять у ньому багато часу, роблячи його функціональним, зручним і стильним.

Цей тип Скорпіона, як правило, має хорошу пам’ять і дружні навички спілкування. Така людина любить різноманітність у всьому, їм потрібно багато шляхів і виборів, що б задовольняти свою цікавість. Вони потребують однодумців які будуть поважати його незалежність та надійність особистості. Ці люди можуть бути твердими, але вони не безжальні або недобры. Здебільшого це справедливі люди, які не судять, але вони інстинктивно відчувають людей які не чесні з ними. Цей чоловік — лідер, і відчуває себе щасливим, коли стоїть у влади і контролює ситуацію. Це стосується як роботи, так і особистих відносин, у яких вони можуть бути надто владними.

Особистість такої людини має і слабкі сторони характеру. Іноді вони можуть бути надмірно прямолінійними і критикують, особливо якщо їх не слухати. Вони можуть підвищувати тон, і якщо втрачають терпіння можуть вибовкати недоліки людини без будь-якого такту. Ці особи мають запальний характер.

Скорпіон щур – це сильний і складний тип характеру, що потребує міцному родинному вогнищі, де відчуває себе в безпеці. Щур скорпіон або довго живе у батьківському домі, або рано створює сім’ю, в якій відігрівається душею. Їй потрібна нора, щоб відсидітися і перечекати час, так як по натурі своїй це стійкий і відчайдушний боєць.

У щура скорпіоні, особливо чоловікові, розвинене почуття суперництва, і в поєднанні з прекрасними фізичними даними з них виходять прекрасні спортсмени. Якщо він в хорошій формі, то готовий буквально «порвати» суперника. Жінки ж пацюки скорпіони дуже працездатні і можуть перебувати довгий час у стані активності. Вони добре переносять фізичні навантаження і ведуть активний спосіб життя. Щури скорпіони не люблять базікати, їм до душі займатися справою, а не вести порожні розмови. Навіть у колі сім’ї ці люди воліють відмовчуватися, обдумуючи подальші плани.


Залишити відгук