Стрілець Щур — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Енергійний, до прямолінійності чесний і безтурботно щасливий, Стрілець-Щур приховує свої печалі і розчарування. Людина з цією комбінацією знаків може бути успішним практично в будь-якій справі, де присутня безліч можливостей для розвитку і постійно все змінюється. Швидке мислення і природна цікавість є однією з сильних рис Щури. У поєднанні зі Стрільцем народжуються розумні люди з оптимістичним і реалістичним поглядом. Це не мрійники, вони завжди твердо стоять на землі. Вони бачать і оцінюють все в точності без будь-яких фантазій і надмірностей.

Ці люди мають спокійних і веселий характер який зазвичай дружелюбний. Вони розумні і зазвичай генерують блискучі способи вирішення проблем. Саме ці навички миттєвої вироблення ефективних і працездатних ідей привертає до них друзів і відмінне робоче місце. Вони розумні і підтримують надійні відносини і шанобливе спілкування з людьми. Як друзі, вони іноді можуть бути прямолінійні у своїх відповідях, але ви завжди отримаєте чесну і щиру відповідь. Ці люди люблять подорожувати. Вони прагнуть свободи і простору, бажають піти від мирської рутини. Вони хочуть постійно міняти сцени і намагаються уникати нудьги день день.

У відносинах Стрілець-Щур досить спонтанна і романтична, вони люблять дивувати партнерів сюрпризами. Вони привабливі, уважні і сприйнятливі до почуттів і настроїв інших людей. Вам не обов’язково говорити як ви себе почуваєте, ймовірно, інтуїтивно вони вже знають це. Такі люди прагнуть уникати надмірних обов’язків у відносинах з іншими. Це уникнення зобов’язань створює невелику слабкість в їх особистості. Іноді вони можуть здатися ледачими або безвідповідальними. Самі вони не бачать в цьому негативних рис, проте оточуючі можуть бути розчаровані відсутністю у них ентузіазму, беручи на себе додаткові завдання. Якщо вони відмовилися спочатку, краще не розвивати цю тему далі.

Стрілець щур – чарівна особистість, наділена гострим розумом і прекрасним почуттям гумору. Вона легко контактує з людьми, вміє опинитися в потрібному місці в потрібний час і завжди отримати вигоду з ситуації. Ця щур завжди активний і енергійний, так як володіє рухливістю знака зодіаку стрілець. Щур стрілець завжди переймається своїм майбутнім, а тому багато часу витрачає на забезпечення солідного тилу. Вона не заспокоїться, поки її комора не буде набита до верху і запасів вистачить не на один чорний день.

Стрільці щури дуже добре орієнтуються в критичних ситуаціях, вміють залагоджувати конфлікти, знаходити правильні рішення як на роботі, так і в сім’ї. Жінки щури стрільці товариські і чарівні, вони не губляться, коли опиняються в центрі уваги і з задоволенням ловлять погляди шанувальників, яких у них предостатньо. Чоловіки щури стрільці дуже сексуально активні, але вважають за краще не ускладнювати собі життя, а тому не люблять міняти партнерів.


Залишити відгук