Риби Щур — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Риби-Щур – людина інтуїтивний, багатогранний, добронамеренный. Вплив Риб може конфліктувати з впливом Щури, і це зазвичай призводить до того, що така людина живе в якомусь ілюзорному світі. Тим не менш здатність Щури отримувати вигоду з усіх ситуацій може допомогти їй досягти успіху. Поєднання знаків Щури і Риби створює, ймовірно, найбільш люб’язних особистостей. Символ Щур описується як розумна істота яке все обмірковує перш ніж діяти. Якщо це мислення поєднується з чутливістю Риб, то виникає добра і уважна особистість. У цьому поєднанні яскравий і гострий розум балансується мрійливістю Риб.

Ці люди мають досить тихий і сором’язливий характер, але вони вміють постояти за себе, якщо це буде потрібно. Ці люди терпіти не можуть несправедливість або дискримінацію і зовсім забувають про свою сором’язливість коли сердяться. Щур-Риби розумні і дбайливі люди, вони схильні сприймати життя досить серйозно. Вони люблять бути акуратними і організованими. Вони люблять допомагати іншим однак не шанувальники групової соціальної діяльності. Творча сторона їх особистості дає їм гарне почуття музики і мистецтва.

Ці люди люблять проводити час вдома, тому вони намагаються зробити свій будинок розслаблюючим наскільки це можливо. Відпочиваючи вони віддають перевагу тиху обстановку в якій можна розслабитися і заспокоїтися. Вони стають щасливі за читанням книги або перегляду фільму, ніж від спілкування з великою кількістю людей в галасливій обстановці. У своєму оточенні вони бажають бачити надійних і лояльних партнерів. У них добре розвинена пам’ять і здається, що вони ніколи не забувають дні народження та ювілеї. Такі Риби надзвичайно сильно спрямовані на свою сім’ю і завжди приділяють багато уваги тим, кого вони люблять. Представники цих знаків жадає любові і тепла — це основні цілі в житті.

Ці люди, як і всі інші мають свої слабкі сторони, які будуть проявлятися час від часу. Ці люди досить вразливі і засмутити їх можна дуже легко. Вони можуть залитися сльозами абсолютно несподівано. Особисті образи вони сприймають вкрай погано, це може виражатися як плач, істерики або злість. Ви будете точно знати, якщо він або вона ображені на слова інших людей.

Щур знака зодіаку риби – це сором’язливе, потайне і миролюбна істота, такі, що обожнюють усамітнення. Вона володіє сильною інтуїцією, яка властива всім представникам водяних знаків. Риба щур чутлива, задумчива і поглинена внутрішніми переживаннями. У сфері її інтересів – людські відносини і внутрішній світ людей. Вона прагне дізнатися якомога більше про близьких людей – але не для того, щоб скористатися знаннями, а для того, щоб краще зрозуміти їх.

Щур риби добра і справедлива, у всьому сповідує принципи гуманізму. Їй властиві ідеалістичний погляд на світ і віра в людей. Це сама альтруїстична з усіх щурів, вона готова пожертвувати своїм комфортом заради високої мети. Глибина її натури в поєднанні з розвиненою уявою дозволяє їй займатися творчістю. А інтуїція веде її в потрібному напрямку, дозволяючи висловлювати свої ідеали.

В особистих стосунках чоловіка і жінки риби щури ніжні і романтичні, вони прив’язуються до партнера дуже глибоко. Вони важко переживають нерозуміння і розриви, дуже від цього страждають і мучаться. Рибам щурам необхідний тихий і надійний будинок, який вони зроблять затишним і чарівним.


Залишити відгук