Ваги Щур — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Такі Щури чарівні, миролюбні й вишукані, так що майже ніколи не проявляють агресії. Вони врівноважені, цінують відданість в особистих стосунках і вірність у бізнесі. Ваги-Щур – людина дуже романтичний, він любить компанію і музику. У стародавніх текстах китайської астрології Щур описується як чарівна і дипломатична особистість. Знаки Щури і Ваги дуже схожі своїм тактовним і харизматичним характером. Ця комбінація народжує людей надзвичайно гнучких, уважних і привабливих. Вони з того роду людей яких важко не помітити, так як вони мають привабливий зовнішній вигляд і зв’язку.

Аура таких людей несе яскравий і веселий позитивний характер. Це не тихі люди вони розумні, дбайливі, доброзичливі і дуже справедливі. Дипломатія цього поєднання дуже сильна. Під впливом неупередженої Щури народжуються більш ніж справедливі люди. Вони завжди добре бачать доводи обох торон і дають відмінні вирішення питань.

Представники цих знаків досить комунікабельні, володіють прекрасними якостями комунікації які дійсно подобаються іншим людям. Їх ідеї завжди знаходять погляди, вони захоплюючі. Вони вміють не тільки говорити, але й слухати не перебиваючи, а потім висловлюють свою думку з тактовно підібраними словами. Ці символи мають швидке та прогресивне мислення, але багато не використовують свій інтелект у весь свій потенціал. Вони мають тенденцію бути ледачими, особливо коли справа стосується до навчання. Вони розумніші соціально, ніж академічно.

У відносинах Щур-Ваги довірливі і уважні. Вони люблять бути розпещеними і шукають в людях споріднену душу, що б показати свій чуттєвий і романтичний характер. Це емоційно стабільні люди не страждають коливаннями настрою. Іноді вони можуть бути владними, але це, як правило, подається у вигляді гри, а не на повному серйозі. Вони люблять пробувати все нове і тому добре реагують на пропозиції піти геть на вихідних. Особистість такої людини має безліч видатних і чудових якостей, але у них є і слабкості. Вони мають схильність пліткувати за спиною. Ця негативна сторона проявляється лише в незначній кількості і випадково.Почуття природної справедливості і проникливості не перетворюють цю звичку надто дратівливу. Вони швидше за все говорять про інших, коли їм нічим зайнятися.

Знак зодіаку терези додає блиску щура – таке поєднання виглядає дуже аристократично. У щура ваги вроджене відчуття гармонії у всьому. Вона вміє вибудовувати відносини з людьми, віртуозно лавіруючи серед складних ситуацій і заплутаних інтриг. Абсолютно всі ваги щури, будь то чоловіки або жінки, які вміють втілювати в життя гнучкі і гарні ділові комбінації і завжди доводять розпочату справу до кінця. Щур ваги може бути прекрасним керівником, так як чуття на людей дозволяє їй безпомилково набирати персонал для своєї команди.

В особистих відносинах ваги щури схильні перебільшувати, люблять широкі жести і гарні вчинки. Однак, підтримувати постійні зв’язки таким людям важко – їх спричиняють зміни. З віком вони все ж приходять до висновку, що добре було б забезпечити собі надійний тил, і якщо створюють сім’ю, то дуже нею дорожать.


Залишити відгук