Лев Щур — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Гордовитий, оптимістичний і благодушний, Лев-Щур потребує того, щоб бути в центрі уваги. Це вплив може бути зрівноважений любов’ю Щури до темних і затишних місцях. Такі Щури прекрасні творчі лідери, особливо в гуманітарних галузях. У такому поєднанні народжуються люди з гордим і сильним характером. Коли знак Лева об’єднується з Пацюком виходить відмінний сплав. Це люди з хорошим балансом сили і розуму. Здається, що такі люди несуть за собою повітря благодаті змішаний з допитливістю, творчою жилкою і винахідливим глуздом. Щур-Лев як правило веселі і товариські люди, але в окремих випадках вони можуть бути нетерплячі, особливо якщо справи йдуть не за їхнім планом.

У цьому поєднанні народжуються дуже амбітні і працьовиті особистості, вони будуть наполегливо працювати, щоб досягти бажаних цілей в житті. Ці люди ніколи не здаються легко. У них є певний оптимістичний погляд який є найефективнішим мотиватором. Вони можуть бути винахідливими і часто вибирають роботу, де потрібні рішення різноманітних фізичних або психологічних проблем. Такі люди мають любов до розкоші і насолоджуються усім новим. Ця любов до розкоші не завжди матеріалістичне, це може бути як партнери, сім’я і друзі як одне з найбільш чудових задоволень життя.

Ці люди мають рівновагу між сильною особистістю і особистістю співчутливої, вони мають сильну схильність до справедливості. Вони ідеально підходять для спілкування і переговорів з іншими людьми і можуть бути блискучими миротворцями. Вони цінують недоторканність приватного життя, і воліють спілкування з друзями поза домом, ніж у себе. Це люди надзвичайно лояльні до близьких і захищають їх інтереси. Таким людям краще спілкуватися з партнерами які згинання і не будуть заперечувати. Іноді такі люди можуть здатися егоїстичними, але це не справжнє відображення їх особистості. Зовні вони можуть здаватися жорсткими але в сутності вони вкрай чутливі до почуттів інших людей.

Лев-Щур не без негативних рис. Вони можуть бути надмірно владними, особливо якщо відчувають, що втрачають контроль над ситуацією. Вони терпіти не можуть бути проігноровані або відкинуті, в такій ситуації їх спокійна природа може стати впертою й владною. Щур лев особистість суперечлива і постійно воює сама з собою. В ній вживаються раціоналізм щури і царствені замашки лева. В різні періоди життя вона то приймається активно накопичувати багатство, то проявляти благородство і роздавати накопичене. Незважаючи на перепади настрою лев щур надійна як ділового партнера, оскільки володіє хорошим чуттям і вмінням справити потрібне враження на людину з будь-якого прошарку суспільства.

Цю щура складно не помітити, вона завжди на виду, і в будь-якій компанії проявляється найчастіше як лев – впевнений у собі, гордий і щедрий. Вона не переносить залежності в будь-якій формі, тому прагне зайняти керівну посаду. Інтуїція допомагає їй завжди вибирати правильну лінію поведінки, і тому такий начальник завжди любимо підлеглими – він лояльний, демократичний і делікатний. В особистих стосунках і чоловіки, і жінки щури леви проявляють себе як щедрі люди, що притягує до них оточуючих. Іноді вони схильні до зайвої емоційності, але все ж досить надійні і на них завжди можна покластися.


Залишити відгук