Близнюки Щур — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Соціальний, товариський збирач цікавих ідей, Близнюки-Щур – хороший артист, якого непросто розгадати. Якщо такій людині нічим зайнятися, це може призвести до депресії. Досягти своїх цілей і задовольнити амбіції йому допоможе живий розум. Допитливість Близнюків з відомою здатністю до пошуків знань Щури робить цих людей товариськими, працьовитими, роботящими особистостями. Такі якості як допитливість і товариськість добре виділяються у таких людей. У дитинстві ці діти не люблять спати, особливо якщо можуть щось пропустити.

Характер у таких людей переповнений цікавістю. Вплив знака Щури робить їх фізично активними, а риси Близнюків обдаровує розумово. Якщо такі люди знайдуть золоту середину між двома цими якостями стануть дуже щасливі. Вони завжди перебувають у пошуку друзів і партнерів, які допомогли б їм знайти і зберегти цей баланс.

Такі люди беруть на себе неважке обов’язки, але сприймають їх дуже серйозно. Якщо на них щось покладено то вони завжди намагаються з усіх сил і продовжують роботу поки не досягнуть успіху. Вони дуже хороші працівники і частенько їм доводиться нагадувати зробити перерву. Гострота розуму і ощадливість робить з таких людей відмінних фінансистів. Вони не схильні до легковажних покупок і витрат. Такі люди цінують практичні подарунки і жести доброти на дні народження.

Інтенсивно-допитливий розум в цьому поєднанні часто шукає нові ідеї. Однак їм швидко набридає і вони втомлюються. Такі люди люблять гарні речі, але не роблять велике значення матеріальних цінностей. Вони вважатимуть за краще бути щасливими без грошей, ніж сумними але дуже багатими, якщо у них буде такий вибір. Слабкою стороною Щури-Близнюки в тому, що вони знаходяться в постійній поспіху, і це приносить їм біди. У них є дратує звичка починати розмову і йти не закінчуючи його. Їх шквал ідей і виплеск енергії іноді стикаються з-за цього вони втрачають концентрацію і просто залишають думки незавершеними або невысказанными.

Щур близнюк завжди вибирає правильну лінію поведінки в будь-якій сфері, будь то ділова сфера або особисті стосунки – інтуїція ніколи не підводить цих людей. Щур, народжена під знаком близнюків, реагує на зміни миттєво: варто співрозмовнику про щось подумати, і вона тут же це вловлює.Її хитрість, безпомилкове чуття і прекрасна реакція дають їй можливість зробити чудову кар’єру.

Близнюки щур і чоловіки, і жінки цікавляться різними аспектами життя, люблять все нове і постійно знаходяться в пошуку місць докладання своїх здібностей і талантів. Однак, найчастіше, вони не можуть зупинитися на чомусь одному, і більшість їх починань так і залишаються незавершеними. Щури близнюки дуже часто мають літературний талант, але не завжди прагнуть його розвивати. При цьому свою ерудованість та почуття гумору вони прекрасно проявляють в живому спілкуванні, не рідко стаючи душею компанії і улюбленцями публіки.


Залишити відгук