Козеріг Щур — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Щури, народжені під цим знаком, амбітні, схильні контролювати все і вся і з працею змінюють свій світогляд. Вплив Щури, тим не менш, допомагає їм розслаблятися і час від часу насолодитися веселощами. У китайській астрології Щур представлена як розумна особистість з трохи владним і критичним характером. Комбінація Щур-Козеріг створює людей здорового глузду. Вони наповнені розумом і дотепністю. Це особистості дуже справедливі, інтелектуальний з почуттям гумору.

Ці люди дивляться на світ з балансированной точки зору. Їх високий рівень оптимізму, розумності у всьому дозволяє їм проходити день через день не маючи багато проблем. Ці люди мають почуття справедливості і неупередженості і часто хороші миротворці як на робочому місці так і дома. Вони завжди думають перш ніж сказати, завжди ретельно підбирають слова. Ця комунікативна здатність допомагає їм створювати міцні, довірчі і дружні відносини з людьми. В особистих відносинах такі люди мало емоційні.

Не дивлячись на те, що це цілком самодостатні особистості вони люблять компанію друзів і їм не дуже подобається бути на самоті. Вони воліють провідну роль у відносинах але це виражається не в силовій формі або маніпуляціях, а гумористичною і грайливій формі. Ці люди не дуже романтичні, але вони пристрасні і уважні. В якості подарунка Щура-Козерогові подобаються функціональні речі замість химерних які не мають конкретної мети.

Таким людям сподобається робота, де потрібно етичний та цілеспрямований підхід. Вони не люблять витрачати свій час на безглузді завдання і допомога невдячним людям. Почуття гумору допомагає їм зберігати холоднокровність і оптимістичний підхід у незручних ситуаціях. Коли вони відчувають напругу або нервують намагаються приховати ці емоції своєю дотепністю. Такі люди мають і деякі слабкості в характері, часом вони надто відверті. Вони можуть бути прямолінійні коли цього не потрібно. Іноді вони пропускають питання або ухиляються від відповідей, що може дратувати.

Девіз щури знака зодіаку козеріг – стабільність, стабільність і ще раз стабільність. Вона ніколи не діє на авось, воліючи тривалий підготовчий процес. Акуратна до крайності і не терпить безладу ні в чому – ні в роботі, ні вдома, ні в стосунках. Перш ніж заводити знайомства, щур козеріг обов’язково наведе довідки про людину, зважити, чи варто з ним мати справу, порадиться зі своєю інтуїцією – і лише потім наблизиться до нього. У своєму виборі, вона рідко помиляється, а тому вибирає друзів один раз і назавжди.

Козеріг щур завжди і у всьому перестраховується, обмірковує кілька варіантів для того, щоб володіти ситуацією, якщо вона поверне в інше русло. Інтуїція цієї людини завжди дозволяє йому відчувати насуваються зміни і «стелити соломку» там, де це необхідно. Ні жінки, ні чоловіки щури козероги ніколи не беруть участь в розвагах азартного характеру, але вони часто стають затятими колекціонерами. При цьому вони ніколи не йдуть на ризик, нехай навіть цілком виправданий.

Козеріг щур рухається по життю повільно, але вірно, і в результаті її зусилля приводять до успіху, а мудрість, накопичена з роками, дозволяє їй утримувати свої позиції. У відносинах ці люди послідовні до педантизму, вірні та надійні, як, мабуть, ніхто інший.


Залишити відгук