Рак Щур — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Такі Щури дуже емоційні, чутливі до потреб інших і заступливі. Два цих впливу можуть бути надто сильні, і таким людям необхідно бути обережними, щоб не взяти під опіку не ту людину. Раки-Щури багато мріють, однак при цьому у них добре розвинене підприємницьке чуття. Допитливість Раку посилюється у поєднанні в парі з Пацюком. Така комбінація робить людей працьовитих, але з-за їх надмірної чутливості їм іноді краще працювати поодинці. З таким допитливим розумом ці люди часто придумують відмінні ідеї.

За характером Щур-Рак дружелюбна, спритність, вона легко адаптується до більшості людей і ситуацій. Спочатку вони можуть бути соромливі, але при цьому вони люблять спілкуватися і зазвичай стають хорошими співрозмовниками як тільки дізнаються про вас більше. Їм найбільш комфортно в оточенні людей, з якими вони знайомі. Це допомагає їм розслабитися, що дозволяє їм проявляти мрійливість і політ думки. Вони дійсно люблять бути вдома з тим кого вони люблять. Такі люди вважають, що його будинок важливий у вищій мірі, це його власне притулок і укриття від великого і широкого світу.

Це злиття знаків створює особистостей які досить емоційно-чутливі. Вони схильні думати що непереможні і їм мені потрібно відпочивати. Оточуючим часто доводиться нагадувати їм про необхідність сну. У контактах з іншими людьми такі люди дуже терплячі і щедро діляться своїм часом, але очікують того ж і від вас. Саме ці персонажі дуже тонко відчувають емоції інших людей і майже відчувають їх страждання. Це інстинктивне вміння дуже корисно у відносинах з партнерами. Такі люди уважно вислухають вас, перш ніж відповісти.

З урахуванням всіх цих дбайливих і вдумливих якостей у цих людей можна виявити маленькі слабкості. Час від часу вони можуть дратувати Вас своєю неопрятностью, примхливим характером і протягом тривалого періоду часу можуть думка дуже негативно, особливо якщо така людина чимось засмучений. У таких ситуаціях буде кращим засобом відвернути їх чимось ще, що можна теж аналізувати. Щур рак – це найбільш пасивна представниця цього року східного гороскопу. Вона завжди буде мріяти про тихому куточку, де можна спокійно віддаватися фантазіям. Рак щур це домашня істота, яка буде прагнути створити сім’ю і повністю присвятити себе їй.

Чоловік і жінка рак щур вибирають собі друзів і супутника життя раз і назавжди і дуже болісно реагують на зради і зміни. Нововведень вони не люблять настільки, що віддадуть перевагу відмовитися від чогось привабливої, якщо онодля них невідомо. Щур рак здатна відкритися лише серед дуже близьких людей і некомфортно почуває себе в суспільстві, тому найчастіше уникає вечірок і галасливих компаній. Зате в колі близьких вона розквітає і розкриває всі свої найкращі сторони.

Рак щур зосереджена на собі, замкнута і дуже недовірлива. Разом з тим вона володіє хорошою інтуїцією, що дозволяє їй робити вигідні угоди і заводити потрібні знайомства. Однак, іноді щура раку заважає деяка самозакоханість і бажання мати свою маленьку, але вірну вигоду.


Залишити відгук