Водолій Щур — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Енергійний Водолій допомагає Щура стати більш інтелектуальної і успішною в деяких напрямках. Однак такі люди егоцентричні, і якщо це якість дуже сильно, це може призвести до неврозу. Тим не менше життя Водолія-Щури ніколи не буває нудна. Пацюк-Водолій мабуть має самий доброзичливий і природно допитливий характер. Як знак китайського зодіаку ці люди дотепні і працьовиті, а Водолії мрійливі, творчо й добрі.

Ці приємні риси поєднуються в одній людині і можуть бути корисні в багатьох сферах життя. Вони лояльні і чесні компаньйони, вкручені коханці і надійні працівники. Вони люблять робити все по-своєму, але ця незалежність у характері не позбавляє їх любові до своєї сім’ї. Під впливом китайського знака ці люди час від часу можуть бути дуже вимогливими, іноді впертими і сварливими. Вони є відмінними радниками, постійно перебувають у рухомому стані, вони люблять таких самих цілеспрямованих і ініціативних людей.

Встановлення та досягнення особистих амбіцій одна з характерних рис цих особистостей. Вони надзвичайно працьовиті. Ці люди винахідливі і інтелектуальний. Недоліком такої людини є його відчуженість, а інколи і завзятість. Ці якості проявляються тільки коли Пацюк-Водолій втомлюється або відволікається на щось інше. Їм іноді дуже важко розслабитися. Кращим другом таких людей буде людина яка зможе переконати їх брати тайм-аут час від часу. В результаті оптимального відпочинку вони зможуть звести слабкості свого характеру до мінімуму.

Знак зодіаку водолій робить щура нетиповим представником цього року китайського гороскопу. Водолій щур заради дружби здатна забути про власну вигоду. Вона менше інших щурів дбає про завтрашній день і більше цінує свободу і людські стосунки, ніж матеріальні блага.

Інтереси щури водолія надзвичайно різнобічні, а її характер живий і радісний. Вона кмітливість, дотепна і володіє розвиненою фантазією. За складом характеру і чоловіки, і жінки щури водолії до старості залишаються великими дітьми, тому швидко знаходять спільну мову з підростаючим поколінням.

Вони могли б бути прекрасними педагогами, якщо б не бунтарський характер і схильність до вільнодумству. Тому водолій щур прагне втілювати в життя нові ідеї, впроваджувати сучасні технології, спілкуватися з людьми. Ці люди завжди сповнені свіжих ідей і несподіваних рішень, але не можуть займатися чимось одним тривалий час. Ними володіє тяга до змін. Вони шукають пригод і нових вражень і готові відправитися за ними хоч на край світу.

Те ж саме відбувається і в сексуальному житті щури водолія. Їм складно зупинитися на одному партнері, вони можуть мати кілька романів одночасно, що, правда, не заважає їм після розставання залишатися друзями зі своїми колишніми коханими.


Залишити відгук