Діва Кролик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Аналітичний розум Діви і обережність Кролика створюють неспокійний характер. Втім, ці якості можуть бути і корисними, і багато Діви-Кролики просто мудрі і уважні. Головне – щоб їх нервова енергія знаходила собі застосування. Люди, що народилися під знаком Кота мають емпатію і душевні якості. Чоловіки і жінки Кот-Діва це уважні люди, які схильні думати, перш ніж говорити, завжди розуміють наслідки сказаного.

Кіт-Діва це люди товариські, але при цьому не схильні до пліток, вони високо цінують своє приватне життя і приватне життя інших людей. Ці люди зазвичай уникають гучних та активних людей. Вони трохи сором’язливі, особливо з людьми, з якими вони не знайомі. Вони організовані і обережні у своїх словах, думках і діях, і дуже не люблять когось засуджувати чи не схвалювати.

Повагу і увагу це те, до чого прагнуть ці люди. Вони можуть бути допитливі в своїх відносинах, але їх манери завжди уважні. В особистих стосунках вони надійні і розуміючі люди. Їм потрібні товариші які не будуть користуватися їх поштивістю, будуть віддані їм і зможуть надавати підтримку. Цим людям потрібна окрема спеціальна кімната в будинку, де часом вони зможуть спокійно споглядати. Ці чоловіки і жінки люблять колекціонувати книги, улюблену музику і фільми, що б ті завжди були під рукою. Гроші не занадто важливі для цих людей, але вони не недооцінюють їх необхідність. Ці люди хороші вкладники, але не економні у своїх покупках.

Вони люблять ходити по магазину, тому їх підхід до бюджету часом підводить їх. Ці люди люблять робити подарунки для своєї сім’ї або коханої людини, вони виходять величезне задоволення від благодійності. Слабкість в особистості цих людей в тому, що часом вони надто неспокійні, особливо по дрібницях. Тривала прогулянка допоможе позбавлятися цим людям від цієї слабкості, їх розум буде завжди свіжий.

«І вдень і вночі кіт учений …» – це про кота діву. Ця людина воліє знання іншим котячим радощів. Останнє, втім, в його раціоні присутня, але тільки в якості гарніру. Якби не стійка, незрозуміла нікому тяга до інформації та порядку, кролик діва міг би стати ким завгодно. Щось подібне з ним, як правило, відбувається, але тільки в мріях. У реальному житті всі його пригоди нагадують казки. Що в них правда, а що домальовано власною фантазією, не знає навіть він сам.

Кролик в поєднанні з дівою, зрозуміло, організований і акуратний. У всякому разі, намагається бути таким. Він з увагою ставиться до таких неблизьких для багатьох котів речей, як інтереси партнерів. Свої ж потреби задовольняє без зайвих зусиль. Найчастіше вони в нього скромні.

Конфліктів жінки і чоловіки кролики діви не вітають і намагаються уникати. Як усі, хто боїться протистоянь, люблять розмірковувати про долі світу, але уникають відповідальності за долі інших людей. Вони їм не близькі і навіть не надто знакомыю

На активні дії діва кот здатний тільки від безвихідності або надто очевидної вигоди для себе. Маючи вроджене ділове чуття, він не користується ним майже ніколи. Для цього діва кролик дуже організований. Йому простіше нічого не робити, ніж ворушитися і ризикувати. Теж саме і на особистому фронті – кіт діва постійний, любить визначеність, але нічого для цього не робить.


Залишити відгук