День Народження 17 Червня: Знак Зодіаку — Близнюки

Близнюки, народжені 17 червня, серйозно стурбовані своїми успіхами в кар’єрі та житті. Ви прекрасно знаєте, чого хочете, однак не завжди уявляєте, як саме цього досягти. Гарячий і амбітний, ви так хочете отримати бажане, що можете і не здогадуватися про дух протиріччя, що ховається за вашим на перший погляд консервативним фасадом. Хоча ви створюєте враження понятливого і розумної людини, безтурботність Близнюків, їх любов до сильних відчуттів і змін можуть у будь-який момент дати про себе знати, і ви вирішите все кинути і рвонути куди-небудь ще.

Будучи натурами чуттєвими, народжені 17 червня повинні контролювати себе в плані згубних пристрастей — будь то алкоголь, нездорова їжа, тютюн, будь плотські задоволення (включаючи взаємини з протилежною статтю). Народженим в цей день слід виховувати в собі волю, яка може бути в процесі керівництва іншими людьми або переслідування поставленої мети, але виявитися слабким або зовсім відсутнім щодо власних бажань. Проблема часто полягає в тому, що народжені 17 червня не розуміють, наскільки небезпечними для їх здоров’я шкідливі звички. Або ж їх просто не хвилює цей факт. У цьому сенсі стабілізуючий вплив можуть надати регулярне харчування і помірні фізичні вправи.

Народжені 17 червня завжди вкрай серйозно ставляться до того, чим вони займаються. Якими б поважно і невимушеними не здавалися вони оточуючим, в досягненні поставлених цілей ці люди наполегливі і рішучі, до того ж для своїх близьких і друзів вони справжня опора. Може скластися враження, що їхнє життя протікає без турбот. На жаль, а може бути, і на щастя, за фасадом недбалості і легкості нерідко криється надзвичайна вимогливість не тільки до самих себе, але і до тих, хто знаходиться поруч з ними. Якби їм опинитися в ролі керівників, беззаперечне підкорення стане неодмінною умовою спільного співробітництва.

Знак Зодіаку 17 Червня — Близнюки

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Повітряних знаків, які мають товариськістю, хорошою здатністю навчатися, аналітичним складом розуму, гнучкістю.

Планета Управитель: Меркурій. Зумовлює відчуття краси, а також уміння поводитися з грошима. Планета сприятлива для журналістів, комівояжерів, бігунів і навіть шахраїв. Планета у вигнанні – Юпітер. Її Близнюки можуть подякувати за відсутність принципів і нерозбірливість.

В цей день народжуються Близнюки-кар’єристи. Вони чудово усвідомлюють свої бажання, хоча частенько сумніваються, яким шляхом їм потрібно йти до жаданої мети. Найчастіше ці люди вкрай нетерплячі, за темпераментом холеричны, запальні, жадають отримати бажане тут і зараз. В їх душі багато протиріч, не помітних на перший погляд, – адже вони рідко замислюються про такі речі. Самі по собі вони консервативні і розумні – це вплив дати народження, але знак зодіаку Близнюки в будь-який момент може спонукати їх кинути все і різко змінити місце проживання або рід занять.

Народжені 17 червня легко мислять і так само витончено діють, очікуючи подібної реакції і від оточуючих. Як правило, народжені 17 червня — неважливі вчителі, їм не вистачає необхідного в цьому ремеслі терпіння і розуміння. Ще важче для них спостерігати за тим, як бездарно працюють інші. Їм набагато простіше виконати роботу самим, а не чекати, поки її зроблять нездари. Народжені в цей день можуть бути надзвичайно переконливими у своїй аргументації. Вони ніколи не гребують тим, щоб чинити тиск на оточуючих, бажаючи примусити їх підкорятися власним думку. Найбільш талановиті та удачливі індивіди з тих, хто народився 17 червня, вельми впливові в тих колах, де вони працюють; навіть після відходу від справ до них незмінно звертаються за допомогою і порадою.

Народжені 17 червня завжди помітні в суспільстві; втім, емоційності та інтуїції їм не вистачає. Народжені 17 червня можуть бути на рідкість вперті і глухі до почуттів інших. Багато хто з них страждають недовірливістю і імпульсивністю. Дуже часто вони демонструють якась дитячість у своїй поведінці, викликаючи подив оточуючих. З цих людей виходять блискучі організатори, дизайнери, мандрівники, оскільки в них надзвичайно розвинене почуття простору і орієнтації в русі. У рідкісних випадках їх методика буває настільки індивідуального, що вони примудряються дійти до суті найскладнішим маршрутом. Лише з часом, вже перевірена на досвіді, логіка їх міркувань стає зрозумілою іншим.

Народжені 17 червня люблять прикрасити свою розповідь, навіть прибрехати. Як правило, це невинна гра, але, як і будь-яку гру, її потрібно тримати під контролем і не допускати переростання в серйозний захід. Народженим 17 червня не варто захоплюватися рулеткою; хоча вони можуть бути дуже майстерними гравцями, до програшу вони дуже чутливі і можуть виявитися не в силах стримати свій запал. До речі, з народжених 17 червня виходять також непогані шулери (йдеться, зрозуміло, про менш освічених індивідуумах). Незалежно від того, наскільки респектабельні народжені 17 червня, вони завжди знайдуть своїх послідовників і прихильників — як у суспільстві, так і в особистому житті.

Чоловік Близнюки — народився 17 Червня

Чоловіки, які народилися 17 червня — володіють наступними властивостями: такий кавалер — живий, допитливий, дотепний, терпінням. Щоб підкорити такого чоловіка, потрібно відмовитися від побитих фраз, показати свій інтелект і нестандартне мислення. Чоловіки-Близнюки цінують в жінках, перш за все мізки і почуття гумору.

Жінка Близнюки — народилася 17 Червня

Жінки, які відзначають день народження 17 червня, характеризуються такими рисами: така дама — щира, незалежна, розумна. Ігри – улюблене заняття Близнюків. Вони обожнюють експерименти і ризикують без розуму закохатися в того, хто зможе серйозно здивувати і завоювати – але не нахрапом і примітивними залицяннями, а витонченими і нестандартними ходами.

День Народження 17 Червня

Люди, що з’явилися на світ 17 червня, відносяться до Близнюкам за знаком зодіаку. Наділені незвичайною удачею. Блага самі йдуть до них в руки. У теж час вся відповідальність лежить на їх плечах і все залежить тільки від їх помислів і вчинків. Вони є істинними творцями власного життя, для цього доля щедро наділила їх талантом і створила всі умови для саморозвитку. Народжені 17 червня знак зодіаку Близнюки, володію яскравим і експресивним характером. Для залучення уваги оточуючих часом вигадують небилиці. А перейнявшись власними вигадками, втрачають відчуття реальності. Власний уявний світ для них більш приваблива, ніж навколишня дійсність. Сумирність такої поведінки дозволяє оточуючим ставиться до них з розумінням. Мають Близнюки, народжені в цей день, ще однією слабкістю – безмірної азартностью, що штовхає їх на невиправдані ризики.

Оточуючим здається, що народженим 17 червня знак зодіаку Близнюки, все дається без належних зусиль. Вони навіть не підозрюють, що візуально безтурботне життя є результатом щоденної праці. Наділені надмірної відповідальністю і дисциплінованістю, вони крок за кроком самостійно вирішують всі свої проблеми. Відрізняються народилися 17 червня і працьовитістю. Вони звикли занурюватися в робочий процес з головою. Особливо, якщо обраний вид діяльності близький їм по духу. Прекрасні співробітники і компаньйони по бізнесу – вони націлені тільки на успіх.

Наділені позитивними людськими якостями, які народилися 17 червня, як правило, заводять велика кількість друзів і знайомих. Вони дуже сумлінно ставляться до будь-якого роду відносин і завжди приходять на допомогу другові, який потрапив в біду. А їх сентиментальність і ніжність відбивається на розвитку любовних відносин. Близнюки, народжені в цей день, дуже трепетно ставляться до предмета своєї пристрасті. Їх любов, більше схожа на опіку, вони всіма силами намагаються уберегти її від негараздів і приховати від усього світу своє сімейне щастя.

Ніжна натура змушує, народжених 17 червня знак зодіаку Близнюки, дуже мнительно і чуйно реагувати на будь-яку критику, навіть саму незначну. Не в силах впоратися з емоціями вони або розривають зв’язок з кривдником, або на тривалий час затаивают образу. При всьому цьому, самі вони непробачно ставляться до чужих помилок. В цілому їх позитивні якості значно переважують деякі недоліки. Що дозволяє їм користуватися заслуженим авторитетом у суспільстві і насолоджуватися якісними дружніми і сімейними відносинами.

Поради для Близнюків, які народилися 17 червня: Навчіться ставитися до критики конструктивно. Це позбавить вас від багатьох проблем у спілкуванні з оточуючими. До того ж, постарайтеся знайти в ній заклик до дії, а не привід для образи. Ніхто не сумнівається у вашому таланті, але навіть великим умам властиво помилятися. Не порушуйте протягом свого життя гонкою за міфічною мрією. Ваш азарт і експресивність штовхають вас на дуже необдумані вчинки. Не ризикуйте – бережіть те, що вже маєте.

Любов і Сумісність

В любові і дружбі ви являєте собою пристрасних, люблячих, надійні і заслуговують на довіру партнерів. Прагнення до флірту, властиве Близнюкам, послаблюється числом 17, що відповідає за бажання постійного союзу і розуміння переваг серйозних і міцних відносин.

Емоційні і гармонійні спілки складуться у Близнюків з Овнами та Водоліями – перший подарує йому пристрасть, не дасть занудьгувати і зарядить енергією, другий поділяє прагнення до свободи, легкості і пригод. Здадуться в полон чарівності Близнюків більш спокійні і уточенные Ваги – їх інтелект, а також незвичайна рафінована натура і вміння підлаштовуватися дозволять вибудувати довгострокові відносини. Прекрасні стосунки складуться з представниками свого знака.

Цікавий, але нерівний союз чекає Близнюків і Львів, але тут є ризик накопичити втома від надмірного пафосу і викликає нескромності більш примітивного Лева. Козероги, Діви, Тельці занадто пасивні і передбачувані для непостійних Близнюків – ці союзи приречені на провал. Холоднокровні і слабкі Раки і зовсім доводять Близнюків до сказу – в цьому союзі немає ніяких точок дотику.

Робота і Кар’єра

У роботі народилися 17 червня завжди вкрай серйозні і зосереджені, ніяких жартів. Буває, що з боку вони можуть здатися неквапливими і навіть лінивими, але ніщо не зіб’є їх з шляху досягнення їх цілей. За такими людьми як за кам’яною стіною, близьких і друзів вони ніколи не підведуть і допоможуть чим зможуть. Може здатися, що їм все дається легко і без зусиль з їх боку, як би само собою, але це не так. Народжені 17 червня шалено вимогливі до себе самих і до свого оточення. Дістається в тому числі і їх підлеглих. Як керівники, вони не терплять нічого, крім абсолютного послуху і точного виконання інструкцій. Педагоги з них виходять не дуже хороші, їм не вистачає терпіння і розуміння інших людей. Їм також складно спокійно спостерігати за роботою інших людей, нічого не роблячи. Вони прагнуть відібрати роботу і зробити все самостійно, щоб бути впевненими, що справу буде зроблено як треба.

Народилися 17 червня зазвичай настирливо нав’язують колективам свою думку як єдино правильне, не соромиться вони й найвідвертішого психологічного тиску. По-всякому переконують всіх у своїй правоті і добиваються-таки виконання роботи за їх вказівками. В результаті ці люди стають дуже авторитетними, без ради з ними колеги намагаються нічого не робити і часто радяться з ними навіть після їх виходу на пенсію. Їх покликання – це адміністрування та організація робочого процесу. Цьому допомагає також їх вроджене чуйне відчуття часу. Почуття ж простору допомагає їм зробити кар’єру дизайнера. Також їм чудово вдається будь-яка робота, пов’язана з роз’їздами і частою зміною місць і вражень.

Здоров’я і Хвороби

Навіть самі вольові з народжених 17 червня можуть виявитися безпорадними перед силою своїх бажань. Це головний бич народилися 17 червня. Часто вони пускаються у всі тяжкі, не в силах протистояти згубним звичкам. Вони можуть переїдати, зловживати алкоголем, занадто багато курити, занадто часто змінювати статевих партнерів – ці пристрасні натури ні в чому не знають міри, що частенько підривають власне здоров’я.

В їх голові не вкладається, наскільки руйнівним може бути подібний гедоністичний спосіб життя. Тому їм потрібно з юних літ привчати себе до дотримання режиму, щоб це вбралося в підкірку і стало необхідною звичкою.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, яким дана можливість мати в житті багато благ і радості. Вони наділені правом творити свою долю. А якою буде у них доля, цілком залежить від їх вибору. Якщо вони не будуть свою думку ставити вище інших, всі питання будуть вирішувати з позицій добра, любові, випромінюючи в навколишній світ радість і вдячність, то життя їх буде наповнена гармонією та схожа на казку.

Поради Близнюкам, Народженим 17 Червня

Народилися 17 червня – дуже помітні в соціумі фігури. Однак вони можуть страждати від нестачі інтуїції та емоцій, що нерідко веде до черствості і нечуйність. Часто вони недовірливі, легко впадають у гнів, можуть приймати занадто поспішні рішення. Іноді вони не до місця такі фривольні і дурашливы, подібно дітям або блаженним. Буває, до своєї мети вони йдуть дуже складним і заплутаним шляхом, але в підсумку все-таки домагаються того, чого хочуть.

Інший раз заради переконливості народилися 17 червня придумують щось, прикрашають свою промову небилицями. В принципі, нічого страшного в цьому немає, але все ж потрібно стежити, щоб дана риса характеру не вийшла з-під контролю і не перетворила їх у брехунів. Також народилися 17 червня протипоказані азартні ігри. З них можуть вийти успішні гравці, але програші вони переживають дуже і дуже важко і одного разу може не стриматися і в стані афекту наламати дров. До речі, дуже часто ці люди в підсумку починає шахрувати і стають шулерами – так у них є гарантія, що вони позбавлені від програшу.


Залишити відгук