Скорпіон Кролик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Скорпіони-Кролики – серйозні люди, і до себе вони також ставляться дуже серйозно. Скорпіон дає Кролику велику силу волі. Такі Кролики потайливі, але не холодні. З близькими людьми вони можуть бути пристрасними і володіють сильним сексуальним темпераментом. Якщо вони відчувають себе в небезпеці, то можуть стати брехливими і надмірно педантичними.

Кіт у китайській астрології відомий своєю витонченістю, доброю і мудрою людиною. У поєднанні з західним зодіаком чоловіки і жінки Скорпіон-Кіт це люди гармонійно збалансовані, спокійні і зібрані, але при цьому дуже теплі і пристрасні. Вони мають веселий і сучасний зовнішній вигляд, що дозволяє їм легко заводити друзів і рухатися вперед по життю.

Кіт-Скорпіон це люди мають позитивний погляд на життя, вони розумні і дотепні. Вони люблять бути першими, мають великий інтерес до знань і новинам. Володіють високим інтелектом який має природну жагу знань. Це тип людей, який буде витрачати години на підготовку до виходу, а потім в останню хвилину вирішать, що їм краще одягнути. Вони добре виглядають і мають пристрасть йти в ногу з модою.

Ці люди досить емоційні. У них є розумна відповідальність яка може легко переходити на веселу вдачу. Вони універсальні і можуть легко адаптувати до різних обставин. Всі ці навички дозволяють їм будувати міцну дружбу і тривалі особисті стосунки. Вони ніколи не поспішають створювати серйозні стосунки. В особистих стосунках вони романтичні, завжди захищають партнера.

Цим чоловікам або жінкам краще всього вибрати професію у сфері освіти. У них є дар навчати. У них також є любов до музики це допомагає їм розслабитися. У стосунках вони часто пов’язують особливі випадки з музикою, яка грала в той час. Слабкість їх особистості проявляється коли їх несправедливо критикують, тому вони можуть прийти в лють, якщо хто-то намагається зробити їх ідіотами. Їх гнів може призвести до того, що вони можуть надутися на кілька днів.

Рік кролика і знак зодіаку скорпіон – непроста і небезпечне поєднання, з якого народжуються знамениті екстрасенси і мистификаторы. Вони чудово відчувають вигідні підприємства і вміють витягати користь в першу чергу для себе. Такі люди не бувають бессеребряниками – всі їх дії повинні бути оплачені.

Скорпіони коти незалежні, підкорити їх вкрай непросто, як і викликати на відвертість. Вони завжди гуляють самі по собі. Емоційний стан такого типу нагадує близьку до закипання воду. При цьому парадоксально холодну. Чоловіки і жінки кролики скорпіони бачать слабкість людини і знають, як їх використовувати, не забуваючи про власну репутацію – вона, як правило, бездоганна.

У справах інтелектуальні здібності кота зливаються з енергією і впертістю скорпіона. В досягненні цілей перешкоди якщо і передбачаються, то лише як об’єкт подолання, і всі засоби для цього придатні. Сексуальний потенціал подібного поєднання високий, причому хороші представники обох статей: як чоловіки, так і жінки скорпіони коти.


Залишити відгук