Стрілець Кролик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Ця комбінація створює дуже врівноваженого і легкий у спілкуванні людини. На відміну від інших Кроликів, він дуже любить пригоди і всякого роду екзотику. Стрільці-Кролики не настільки дипломатичні та тактовні, як інші Кролики, але це відмінні, вірні друзі і коханці. У китайській астрології Кіт (Кролик) вважається символом миру і гармонії. Поєднання коли чоловік і жінка Кот-Стрілець дає людей, як правило, гармонійних і нескладних в розумінні, з реальним відчуттям духу і природним цікавістю. Ці люди усвідомлюють, жадають спокою і тиші.

Стрілець-Кіт це люди доброзичливі і відкриті, хоча деякі з них можуть бути сором’язливими. Люб’язність і мирна аура цих чоловіків і жінок допомагає їм ладити з великою кількістю людей. Це прекрасні мислителі, які вміють добре висловлювати свої ідеї, чудово сприймають емоції інших людей. Ця сприйнятливість дозволяє їм передбачати настрій людей і перехоплювати їх реакції. Цей талант часто приносить їм великі успіхи в трудового життя і в дружбі.

Це поєднання людей не надто амбіційні, але мають тенденцію до заробляння грошей. Вони обережні зі своїми грошима і не так легко розлучаються з ними. У будинку вони не люблять безлад, обожнюють домашню обстановку наповнений чистотою і простором. В їх меблів вони завжди бажають відчувати комфорт. Воліють відпочивати вдома і часто мають вражаючу колекцію музики і фільмів. Будинок для них це місце, де вони можуть створити ідеальні умови релаксації.

Відносини, в яких ці люди відчувають споріднену душу дуже важливі для них. Вони не люблять легко вступати в довгострокові серйозні стосунки. Їм потрібні партнери, які зможуть бути веселим і розслабляє. В особистих стосунках вони уважні, вдячні і завжди будуть намагатися підходити з увагою. Ці люди не дуже романтичні або пристрасні, але при цьому чуттєві. Вони твердо вірять у відданість і вірність і можуть сильно постраждати від якого-небудь зради.

Слабкість в особистості цих людей в тому, що через їх потреби в спокійного життя це може змусити їх погодитися на непотрібні речі. Їхня слабкість в їх поспішність прийняття рішень. Їм слід навчитися довше думати про своїх кінцевих рішеннях.

Любить комфорт, йому супроводжує не тільки грошова і професійна удача. Чоловік кролик стрілець цінує хороший затишний будинок з усіма його мешканцями. Він досить плюшев, пухнастий і товариський. Жінка кролик стрілець здатна слухати і чути, не забуваючи при цьому «муркотіти». Ці люди примудряються бути не тільки дипломатичними, що зрозуміло з попереднього, але і активними у справах.

Кіт стрілець швидко схоплює інформацію і не роздумує при прийнятті рішень, які, як правило, вірні. Це гарний оповідач, вигадник і письменник. Він сильний не тільки в партнерстві, але і в спілкуванні з дітьми. Стрілець кіт просто створений для сімейного життя, хоча сексуально не надто сильний, причому не фізично, а радше емоційно.


Залишити відгук