Риби Кролик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Найбільш складні для розуміння Кролики – духовні і сприйнятливі. Знак Риб робить Кролика більш глибоким і таємничим. Серед таких людей зустрічаються навіть екстрасенси. Вишукані й товариські Риби-Кролики часто досягають успіху в мистецтві. Вони знають, як зробити своє життя впорядкованої і стати щасливішими. Якщо ж їм загрожує небезпека, вони стають трохи впертими. Кіт у китайській астрології вважається символом добрим, розумним і турботливим. Чоловіки або жінки, що народилися в поєднанні Кот-Риби-це люди дуже добродушні, в цьому поєднанні емоції звичайних Риб кілька посилені. Вони дуже вдумливі люди.

Риби-Кіт це люди які не люблять занадто гучних друзів та партнерів, воліють знаходиться в спокійному стані і насолоджуватися тихим життям. У роботі ці люди обирають професію, де потрібно застосовувати свій розум. Вони досить добре вміють виконувати танку роботу і рідко страждають від стресу. Це експерти в плануванні свого часу.

Ці люди будуть шукати сильного та надійного партнера з яким вони можуть вільно говорити і з задоволенням насолоджуватися простими речами в житті. В любові це дуже романтичні і сентиментальні люди. Іноді можуть бути трохи занадто довірливі. Схильні думати, що всі також приємні і уважні, і розчаровуються виявивши, що це не завжди так. Вони можуть часто впадати у відносини, не думаючи про сумісність.

Ці люди люблять плисти за течією, бажають світу і завжди будуть уникати конфронтації. На роботі універсальні, не люблять нести занадто багато відповідальності. Вони легко знаходять спільну мову з колегами по роботі і готові наполегливо працювати. Слабкість в особистості цих людей в їх поблажливість, що може призводити до жалості до самого себе.

Знак зодіаку риби, народжений у рік кролика – це привабливий і чуйний кіт, відрізняється різноманітністю інтересів. Причиною ж його захоплень часто бувають не власні бажання, а бажання сподобатися і прив’язати до себе. Особистість такого кота риби оманлива. Під романтично скромною невибагливістю чоловіки риби кролика ховається раціоналізм. Ця людина, як ніхто інший, вміє використовувати оточення, вважаючи їх частиною відомого тільки йому механізму. Він уникає сторонніх проблем та конфліктів і намагається не зв’язувати себе зобов’язаннями. Чого-небудь обіцяючи, кіт риби робить це досить розпливчасто.

Вибудуваний за зрозумілих лише йому законами інтелект дозволяє уникати йому в будь-яких ситуаціях найменшого ризику. Кіт риби рухається до мети лише за цілковитої гарантії результату. У сімейних відносинах риби кролики, особливо жінки, індиферентні і, незважаючи на привязчивость, вміють грати на слабкостях. Сексуальний потенціал дуже різний, кіт риби – це той самий тип, про який знаєш, що нічого не знаєш.


Залишити відгук