Ваги Кролик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Меланхолійні і сладкоречивые Ваги-Кролики можуть здаватися неженками. Їх розум пытлив, з них виходять хороші науковці та журналісти. Ваги-Кролик любить все найкраще і може бути екстравагантним. Такі люди здатні багато працювати, щоб домогтися бажаного. Вони повинні намагатися придушувати в собі снобізм.

Кіт у китайській астрології вважається спокійною і чутливої особистістю. Чоловіки і жінки Терези-Кіт це одні з найбільш спокійних людей в усьому Зодіакальному колі, вони одночасно розумні і неймовірно емоційно збалансовані. Ці люди, як правило, розумні в усіх своїх діях і думках.

Кіт-Ваги майже завжди залишається в спокої і зберігає контроль у будь-яких обставинах. Ці люди володіють «холодною» головою і заспокійливою аурою. Що б по-справжньому розслабитися ці люди повинні почувати себе комфортно і бути вільні від відповідальності. Вони добре організовані і завжди знаходять час, що б відпочити, коли це їм потрібно.

Вони вміють чудово і швидко давати оцінку різних ситуацій і людям. Вони досить проникливі і мають відмінну пам’ять, легко згадують людей і місця. Для прийняття будь-яких рішень ці люди часто поєднують інстинкт і фактичні дані. Цей спосіб добре діє в повсякденному житті, за винятком особистих відносин, де як правило, слід довіряти не тільки інстинктам і фактами.

Ці люди бажають робити все в міру своїх здібностей. Вони роботяги, але не дозволяють своїй роботі диктувати їм життя. Цим людям байдуже як відпочивати, вони можуть залишитися вдома, а можуть піти куди-небудь. В особистих відносинах такі люди, як правило, відверті і є демонстративні, уважні і романтичні. Вони люблять отримувати маленькі подарунки і не будуть заперечувати, якщо ви швидко напишіть любовну записку або подаруєте велику плитку шоколаду. Слабкість в особистості цих людей в тому, що їх зовнішній спокій може лопнути і тоді почнеться велике занепокоєння. Їх нервова напруга має тенденцію накопичуватися і всі їх позитивні якості можуть потихеньку зникати.

Кролик і знак зодіаку терези – поєднання за своєю природою неконфліктний і притягує протилежну стать. Навіть будучи з ким-то в поганих відносинах, веде себе м’якше, ніж того вимагають обставини. Кіт ваги – особистість наскільки приваблива, настільки й легковажна, яка конкретику пошуки прекрасного – будь то люди, явища чи речі. У всіх питаннях естетики ваги кролики покладаються лише на себе. Вся попередня лояльність до оточуючих тут вже тільки для галочки. Чужу думку в даному випадку чоловік ваги кролик здатний скоріше не прийняти, а оцінити.

Справи, якими займається кіт ваги, часто не прив’язані до фінансових результатів. Гроші – не більш ніж супутній фактор, який не надто його цікавить. Непогано у всьому розбираючись, він досить обережний, так як не дуже вміє оцінювати ризики і прогнозувати результати. У великих справах йому простіше бути помічником або інвестором, ніж організатором.

Поєднання розуму і смаку з розумінням власних слабкостей при перших же невдачах робить його обачним. Після них він, як правило, не робить промахів. В любовних відносинах скоріше пасивний. Більшою мірою це відноситься до жінок терезам кроликам. Особисте життя їх приваблює, але в більшості випадків дій вони воліють фантазії.


Залишити відгук