Лев Кролик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Іноді оманливе спокійний, Лев-Кролик потенційно здатний до великих досягнень. Ці люди відкрито висловлюють свої бажання, вони колоритні і симпатичні. Левам-Кроликам важко обмежувати себе. Їх схильність до егоцентризму й помпезності компенсується пристойними манерами і великодушністю. Поєднання чоловіка або жінки Кот-Лев створює прекрасну особистість яка дуже чутлива, дивно спокійна і організована. Це люди з м’яким характером, але при цьому не лагідним. Вони ніжні і мають великий контроль над своїм характером, не схильні конфронтація.

Кіт-Лев це харизматична особистість, але при цьому не любить бути в центрі уваги. Це поєднання створює людей досить амбітних які зазвичай досягають успіху в житті. Їх безтурботна персона чарівна і дружня, не дуже вимоглива. Ці люди люблять знайти свій власний шлях не докладаючи багато зусиль, без суєти. Вони терплячі і працьовиті, кажуть у переконливій манері тому є хорошими комунікаторами. Ця купа здібностей робить їх ідеальними працівниками у багатьох областях.

У сімейному житті вони, як правило, корисні, уважні, захищають і навіть дуже пишаються своїм будинком. Ці люди мають інтуїтивну чутливість і розуміння почуттів інших людей, але пропонують свою допомогу тільки коли їх попросять про це. Вони вміють давати поради дуже тактовно. Ці люди не одинаки, їм подобається мати багато друзів навколо себе. Вони люблять спілкуватися і з задоволенням допомагають іншим.

Якщо ви хочете, щоб вас любили і цінували це ці люди ті які вам потрібні. Протягом всього свого життя вони шукають друзів які будуть захоплюватися ними і половинку яку треба любити і цінувати. Це поєднання дає не таких довірливих людей як інші Леви, тому часом вони досить обережні. Якщо вони не отримують достатньо часу для відпочинку стають сварливими і дратівливими, можуть проявляти агресію. Щоб звести до мінімуму цю слабкість їм слід добре висипатися.

Дифузія в поєднанні лев кролик дивовижна. Ще не лев, але вже не кіт. Щось середнє, більше схожа на рись. Маючи купу амбіцій, лев кролик здатний навіть при недоліку сил на раптовий напад. Це дуже норовливий кіт, і якщо його свавілля не обтяжується моральними принципами – дуже хитрий і може бути небезпечний. На щастя, це відбувається не завжди перемагає тяга до природного котячої ліні.

Левиний кіт досить егоїстичний і не завжди цікавиться своїм оточенням. Агресивність чоловік лев кролик, в силу перерахованих вище якостей, включає лише в разі крайньої необхідності. При цьому він знає, як бути популярним, – без зайвих зусиль здатна схиляти на свій бік не тільки окремих людей, але і колектив і навіть маси людей.

У захопленнях кролики леви, особливо жінки, вельми екстравагантні. Діапазон тут досить широкий – від дивних професій та хобі до труднощів в особистому житті. У справах здатність цього кота на дуже багато що іноді не має меж. Він не завжди вважає можливим для себе хоч якісь заборони. З них виходять як мінімум ідеальні менеджери з реклами або іміджмейкери. Але тяга до авантюр – палиця о двох кінцях.

Схильні до удачі на початку життя, у другій її половині коти леви не уникають розчарувань. Схильність до яскравим емоціям вимагає від таких людей постійної зміни декорацій. Тому в особистих смаках і уподобаннях навряд чи варто чекати від них сталості. Якщо тільки лев кролик не зовсім вже ледар.


Залишити відгук