Козеріг Кролик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Ця людина може здаватися байдужим і безцеремонним. Насправді ж він добрий, уважний і турботливий по відношенню до своєї сім’ї і тим, кого він любить. Козеріг робить Кроликів фізично привабливими. Але, що дивно, в них може бути відсутня традиційна практичність Козерога і Кролика. Кіт у китайській астрології вважається символом обережності і м’якості. Чоловіки і жінки в поєднанні Козеріг-Кіт це чудово збалансовані люди які приємні і не напористі. Вони будуть дуже вдячні за все, що отримують в життя.

Кіт-Козеріг це веселі і перспективні люди. Вони вирішують всі справи і тільки у крайніх випадку звертаються за допомогою. Вони спокійні і самодостатні. Вони не дуже товариські і якщо кажуть, то, як правило, обмінюються ідеями і думками з іншими людьми. Ці люди схильні мати тільки один або два дуже близьких одного з якими вони можуть спілкуватися відкрито.

Вони найчастіше щасливішими в невеликих групах людей, за винятком сімейного кола. Вони дуже люблять свою родину, ставляться до неї з розумінням і повагою, навіть до тих, хто їм особливо не подобається. У домашньому інтер’єрі вони воліють просту меблі, практичну, а не стільки для показу. Вони не люблять безлад і завжди намагаються зберегти організацію. Вони стають щасливі навіть з-за дрібниць.

В особистих відносинах ці люди надійні і уважні, щирі і люблячі. Вона шукають партнера, який буде подібний їм. Вони люблять бути спонтанними у своїх відносинах і часто дивувати свого партнера. Вони будуть використовувати кожну вільну хвилину, що б провести її з коханою людиною. Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони схильні брати на себе турботи інших людей, з-за чого їх рівень стресу може підвищуватись. В цьому випадку вони стають сердитими і дратівливими.

Найбільш правильним буде порівняти знак зодіаку козеріг у вигляді кролика з сіамським котом. Сміливий і дикий на вулиці, а вдома – сама люб’язність. Як і багато незалежні натури, він не дуже товариський і собі на умі. Спокійний і діяльний, орієнтується в суспільстві і політиці козеріг кролик поважає закон і сформовані ієрархії. Доповнює подібний консерватизм кота рішучий і непохитний характер козерога. Він може змінювати переконання, але робить це неохоче, хоча вміє бути розуміючим і дипломатичним.

Кіт козеріг в змозі розпоряджатися фінансами, власністю, робочим часом і взагалі контролювати життя. Подібне ставлення у нього до партнерів, як на роботі, так і в самому серйозному бізнесі. У сімейному житті чоловіка і жінки кролики козероги надзвичайно стабільні, і разом з тим їм зовсім не чужі прояви почуттів і романтики.


Залишити відгук