Рак Кролик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Між цими знаками багато спільного, тому Рак підсилює деякі риси характеру Кролика. Раки-Кролики подвійно обережні. В цілому вони милі, добрі, гостинні і можуть бути хорошими друзями. Кіт, як вважають китайські астрологи це знак мудрості, спокою та вишуканості. Чоловіки і жінки Рак-Кіт є одним з кращих поєднань включають в себе чутливість і витонченість. Ці люди виразні.

Вони мають гострий розум і бажають його постійної стимуляції, особливо якщо їм нудно. Ці люди турбуються від того, що їм нема чого робити, і ненавидять витрачати час задарма. Вони впевнені в собі, але можуть бути схильні до депресії, особливо якщо справи йдуть своїм шляхом. Їм подобається бути в оточенні приємних речей і красивих місць. Вони цінують гроші, але розуміють, що емоції важливіше ніж матеріалістичні питання.

Не дивлячись на їх зовнішню впевненість, всередині вони не так нею повні. Деякі особистості страждають комплексом неповноцінності і буває випромінюють сумнів. Друзям і партнерам слід уважно стежити за цими нападами невпевненості і робити все можливе що б повернути їх в колишню форму як можна швидше. В особистих стосунках це люблячі люди з почуттям подяки, особливо тим хто допомагає підняти їм дух. У них чудова пам’ять, тому вони завжди пам’ятають і готові оплатити доброту інших людей.

Ці чоловіки і жінки мають фантастичний смак і колір, тому їх художнє початок знаходиться на досить високому рівні. Цей смак проявляється у всіх сферах їх життя: одязі, домашньому декорі, транспортному засобі і т. д. Якщо ви хочете купити подарунок для цієї людини то краще запитати їх думку перш ніж йти в магазин. Слабкість в особистості такої людини в тому, що вони часом бувають придушені. Вони прагнуть до мирного і спокійного життя і не люблять конфронтації та конкурентності, тому намагаються зробити своє повсякденне життя легкої, в результаті чого вони можуть ставати ледачими. Лінь може перешкодити йти вперед повною мірою застосовуючи свої творчі навички.

Кролик рак – типичнейший з котів. Розпещений, норовливий, здатний на непорозуміння, нічну романтику, загравання, залицяння та березневі серенади. Незалежно від погоди і пори року. Власні проблеми хвилюють раку кота більше чужих. Не будучи черствим, про останніх він просто не передбачає. Його роздуми про сенс життя настільки егоцентричні, що доходять до жалості до самого себе. Він відкриває душу не кожному, а лише тим, хто заздалегідь на його боці.

Чоловік кролик рак терпіти не може некерованих ситуацій. Вважаючи за краще знаходитися на безпечній відстані, він любить тримати події під контролем. Відстань потрібно не з-за небезпеки, а щоб не піддаватися критиці, якої він не виносить. Як у всіх котів, у нього розвинена інтуїція, причому настільки, що можна говорити про экстрасенсорном розумінні ситуації. Жінка кролик рак добре викладає думки, має багатий внутрішній світ і зовсім недалека від будь-яких проявів у мистецтві, особливо в описовій його частині – літературі, театрі, кінематографі.

В інших областях ракам котам може виявитися складніше себе проявляти. Вони не схильні до розуміння чужого керівництва, а тому не завжди доводять дані від начальства завдання до кінця. Такі ж складнощі переслідують раків кроликів і у відносинах з сексуальними партнерами. Вони здатні на багато що, але результат не завжди сприяє максимуму, що призводить до страждань. Втім, не надто великим.


Залишити відгук