Водолій Кролик — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Меланхолійні і сладкоречивые Ваги-Кролики можуть здаватися неженками. Їх розум пытлив, з них виходять хороші науковці та журналісти. Ваги-Кролик любить все найкраще і може бути екстравагантним. Такі люди здатні багато працювати, щоб домогтися бажаного. Вони повинні намагатися придушувати в собі снобізм. Китайська астрологія описує Кота як символ мудрості. Чоловіки і жінки народжені в поєднанні Кот-Водолій це люди які мають особливий стиль.

Все, що вони кажуть і роблять буде мати певну стильну манеру. Взагалі ці люди справляють враження дуже модною персони. Це комбінація дає людей, які будуть спокійними і зібраними або прихованими і нав’язливими. Водолій-Кіт це люди які володіють природним творчістю і любов’ю до знань. Їм подобається спілкування але час від часу їм потрібно тиша. Вони прекрасні слухачі, мудрими і обережними. Вони намагаються уникнути конфронтації будь-якого роду. Ці люди можуть бути прекрасними миротворцями серед будь-яких груп людей які мають розбіжності.

Вони мають спеціальні навички, які допомагають їм заспокоїти ситуацію своєю чарівністю і здоровим глуздом. Тому їм слід знайти професію в якій потрібно заспокійливу дію. Вони не люблять вести за собою, але при цьому будуть чудовою частиною будь-якої команди. Ці навички стабілізації добре спрацьовують і в особистому житті. Це поєднання дає дуже елегантних і витончених людей, а їх оригінальність тільки підкреслює їх привабливість. Їх надихає мистецтво і культура, все красиве. Вони можуть бути прекрасними консультантами з колірними схемами і домашнього декору.

Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони надто цінують свою незалежність. Від близьких відносин вони можуть відчувати себе як в пастці. Їм слід навчитися довіряти суджень і думок інших людей. Водолій кролик – це романтик. У нього настільки багата уява, що він здатен зачаровувати людей тільки їм одним. Але світ він вивчає не заради перемог, а щоб зрозуміти його.

Кіт водолій оптиміст у всьому, він контролює свої бурхливі емоції, направляючи їх надлишки в іншу корисну для себе сторону – налагодження стосунків з людьми і навколишнім світом. Проникливість і людинолюбство допомагають йому бачити переваги і недоліки оточуючих і навіть здогадуватися про майбутні події. Сексуально ні чоловіки, ні жінки кролики водолії не мають проблем. Інакше просто неможливо – романтично налаштована людина заздалегідь привабливий для протилежної статі. І з цієї ж причини у нього дуже мало ворогів.


Залишити відгук