Кролик Поєднання Китайської і Зодіакального Гороскопу

Кролик — це щасливець. Обдарований, в міру честолюбний, приємний компаньйон, скромний, стриманий, витончений, доброчесний. Всі це знають. Добре говорить і вміє оцінити себе. Але в безлічі достоїнств є один недолік, хоча і невеликий, але від цього не менш важливий: Кот – поверхневий людина і його кращі якості теж поверхневі. Він любить товариство і суспільство любить його. Обожнює світські зборів і іноді пліткує, але робить це тонко, тактовно і обережно.

Любить приймати гостей, і вдома у нього все зроблено з витонченим смаком. Це світська людина, деякі назвали б його снобом. Він педантичний. Жінка-Кіт/Кролик виставляє свою культуру зі смакуванням. Вона може глибоко вивчити деякі предмети з єдиною метою – блищати, тоді як л інших більш важливих речах не має жодного уявлення.

Кролик (Кіт) звичайно не виходить з рівноваги. Він спокійний, незворушний. У ньому більше сентиментальності, ніж справжньою чутливості. Невелика особиста неприємність турбує його більше, ніж великі біди інших людей. Війна і го лод в світі чіпають його лише в тому разі, коли він особисто від цього страждає, але страждає він так сильно, що може не витримати. Кролик (Кіт) по незначному приводу може заплакати, але швидко тішиться. Меланхолія жінок цього знака – один з головних козирів їх чарівності.

Кролики не відрізняються відчайдушною хоробрістю, і під час небезпечних ситуацій або гострих конфліктів воліють відсиджуватися в безпеці, а не вступати в дискусії. При цьому в спокійній обстановці Кролик буває діяльний і працьовитий, до того ж він охоче підкоряється графіком, не прагне усунути конкурента за будь-яку ціну і не скаржиться на одноманітність роботи. Навіть з найлютішими ворогами Кролик бездоганно ввічливий, однак, будучи людиною досить хитрим, цілком здатний помститися їм чужими руками. Кролики надзвичайно чуттєві, але вони дуже легко закохуються, щоб бути вірними. Крім того, Кролик не схильний довіряти нікому, навіть своєму партнерові, а в спілкуванні з членами сім’ї дотримується досить жорстку дистанцію. Зважившись на роман з Кроликом, не забувайте і про те, що він надзвичайно чутливий до критики. Якщо якесь ваше зауваження буде визнано нетактовним, Кролик може не тільки розірвати стосунки, але і спробувати помститися.

Кролик (Кіт) – консерватор. Він ненавидить усе, що може похитнути його життя, все, що може викликати ускладнення. Більше за всіх він прагне до комфорту і безпеки. Не робить нічого, не зваживши заздалегідь всі «за» і «проти». За цю обережність люди захоплюються ним і довіряють йому.

У фінансовому положенні він завжди буде щасливий. Спритний у справах, і той, хто підписує контракт з ним, не помилиться. Він доб’ється успіху в торгівлі. Володіючи хорошим смаком, може бути власником антикварного магазину. Може бути юристом (адвокатом, нотаріусом) або дипломатом за умови, що його життя не піддасться ризику. У Кота буде неспокійне існування протягом трьох фаз життя за однієї умови: якщо він не зустріне виняткових ситуацій, драматичних подій непереборної перешкоди. Війни, революції, катастрофи – це не його справа, йому подобається бути супротивником.

Азіатські народи з недовірою ставляться до Кота. Кажуть, що чаклуни перетворюються на котів. У Європі їх спалювали живцем, звинувачуючи у змові з дияволом. Але, мабуть, настільки погана репутація не дуже заслужена. Єгиптяни, наприклад, вважали кота як бога. Бог, чаклун або людина, в його погляді є щось містичне. Його видима слабкість може перерости в небезпечну силу!

Жінка цього знаку може сяяти у всіх видах діяльності, які вимагають смаку, гостинності й хорошого представництва. Людині політики слід було б вибрати собі дружину, народжену під знаком Кота – одночасно світську і скромну, яка багато привнесе своєю присутністю.

Ласкавий, послужливий з тими, кого люблять, Кіт легко розлучає зі своїми близькими на користь друзів. У нього немає почуття відповідальності перед сім’єю і часто він ставиться до своїх рідних і дітей як до чужих людей, віддаючи перевагу друзів за власним вибором. Материнський інстинкт цього знаку дуже обмежений, але матері завжди виконують свій обов’язок.

Є 12 можливих варіантів поєднань для східного знаку гороскопу Кролик, по одному для кожного знака західного зодіаку.


Залишити відгук