Телець Кабан — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Терплячий, материалистичный і обережний Кабан. Часто досягає вищих верств суспільства. Трохи пафосно, але щедрий, добрий і поблажливий до недоліків інших. Люди народжені в рік Свині отримують удачу і веселий настрій цієї істоти. Чоловіки і жінки народжені під знаком Тельця-Свиня мають чарівну і дружню особистість, це дуже компанійська людина, з високим самовладанням і спокоєм.

Ці люди досить товариські і мають чудові навички комунікації. Вони люблять поговорити і використовують слово як спосіб вираження себе. Коли вони говорять, то дуже ретельно вибирають свої слова, все це для того, що б досягти бажаної реакції людей. Вони вивчають цю свою здатність вже з раннього віку і часто використовують її в розмові з іншими людьми. Іноді їх можна порахувати ледачими з-за їх манер, просто вони люблять добивати розмовою ніж дією.

Геніальна особистість Тільця-Свині дозволяє їм проявити себе майже у будь-якій роботі. У них є свої методи і відповідальний підхід до роботи, вони можуть змінити будь різноманітність. Вони не особливо мотивуються грошима і ніколи не потребують в них. Особисті відносини ці люди встановлюють легко і плекати своїх партнерів.

Вони мають досить привабливий характер, що робить з них чудових партнерів, які можуть дати вам рівний баланс між любов’ю і розумінням. Ці люди неймовірно чутливі, романтичні та пристрасні. Існує не так багато поєднань які будуть настільки ж уважні і веселі. Одна слабкість в особистості цих людей — це їх впертий. Цей впертий може проявляти в самі невідповідні моменти, що в результаті призводить до втрати чого-небудь.

Телець свиня – самий копіткий і зосереджений з усіх кабанів. Відомий слоган «копійка рубль береже» придумав, швидше за все, саме він. Чоловік свиня телець – ідеальний працівник банку. Такі люди справляють враження простих і врівноважених. Але не все так просто. Зовні кабан телець завжди спокійний, а всередині можуть кипіти непрості пристрасті. Які саме – краще не знати. Ніхто, як правило, і не знає, бо проявляються ці пристрасті тільки у виняткових випадках, коли його дуже сильно розлютять.

Телець свиня – типовий представник середнього класу. З таким добре створювати сім’ю – вона буде за ним, як за кам’яною стіною. Мовчазною стіною, надійної і терплячою. Мовчазність, втім, властива далеко не всім жінкам свиням тельцям. Деякі з них, вирвавшись з характерного для себе стану (наприклад, під час суперечки, що їх питання), не можуть зупинитися. Такі тельці кабани з часом, до повної остраху оточуючих, стають тамадою і душею компанії.


Залишити відгук