Стрілець Кабан — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Цей чоловік легкий на підйом, любить пригоди, допитливий. Стрілець — Свиня – дуже люблячий і вірний партнер, але не терпить навіть найменших обмежень своєї свободи. У китайській астрології символ Свині описується як довірливий і товариський. Чоловіки і жінки в поєднанні Стрілець-Свиня це люди дуже люб’язні. Вони по справжньому добродушні, нікого не засуджують.

Свиня-Стрілець має великий набір турботливих і люблячих якостей. Вони жадають любові і прихильності, але не громки в манері залучення уваги. Вони будуть терплячими і чекати підходящий момент. Це поєднання найбільш гнучке ніж інші Стрільці. Вони мають високий рівень довіри і тому більш приємні у спілкуванні. Їх почуття сповнені тепла.

У роботі ці люди здатні брати на себе відповідальність і вітають виклики. Вони люблять роботу вимагає багатозадачності або терпіння. Багато з них вже з самого дитинства знають яку кар’єру хочуть. Вони не дуже амбітні, отримуються задоволення від роботи так і від матеріальної компенсації яку вона приносить. Це люди з великим серцем. Час від часу вони можуть навіть нехтувати власними потребами на користь інтересів інших людей.

Особисті відносини і сімейне життя для них особливо важлива. У них є крайня потреба в спілкуванні з іншими людьми, вони відчувають себе не дуже добре поодинці. Ці люди люблять активність, шум і участь, терпіти не можуть мовчання. В особистих стосунках їм потрібен партнер, який буде також активний, товариський і уважний. Вони люблять емоції і не бояться показати їх у присутності інших людей.

Слабкість особистості цих людей в тому, що їх активна співчутлива доброта може бути їх слабкістю. Іноді вони можуть бути надто довірливими. Коли вони діляться своїми почуттями, то у відповідь очікують того ж, а якщо цього немає, вони розчаруються.

Знак зодіаку стрілець заряджає представників року кабана (свині) невгамовністю і суетливостью. Ці люди активні в різних сферах, але при цьому дуже потребують схвалення, а тому завжди шукають спосіб довести, наскільки вони гарні. Стрільцеві свині властиві внутрішні сумніви і коливання, вони бояться, що зробили не те враження, яке хотіли б. Вони настільки всім цим стурбовані, що часто приймають лестощі за чисту монету. Довірливість і наївність служать свині кабану погану службу – до них притягуються нещирі і користолюбні люди.

Свині стрільці, будь то чоловіки або жінки, щедрі і завжди готові поділитися всім, що мають. Цим і користуються любителі пожити за чужий рахунок. Але кабан так шляхетний, що навіть у тому випадку, коли за маскою лестощів розпізнає недруга, не стане мстити чи не буде розплачуватися тією ж монетою. У таких випадках стрільці кабани просто припиняють спілкування з людиною – цим їх обурення і обмежується. Вони добре відчувають межі, які не дозволено переступати в суспільстві, що робить їх прекрасними юристами.

І жінки, і чоловіки стрільці свині потребують надійних партнерів і особливо в міцній сім’ї, цінують вірність і відданість. У цьому випадку вони знаходять рівновагу в житті, що допомагає їм розкрити свій потенціал – як професійний, так і сексуальний.


Залишити відгук